Wpis z mikrobloga

@goferek: Warszaw Zachodnia ma Okęcie śpieszy mi się na samolot, łapie taryfe - 50 zł. Z ciekawości patrzę Ubera (niestety miałem mało czasu, nie mogłem czekać aż przyjedzie) - 15 zł :D :D
  • Odpowiedz
@huudyy: XDDDD JAK KUPUJE AKTUALNIE W OBI A NIE W LEROYU BO COS JEST TANSZE TO ZNACZY ZE JESTEM PRACOWNIKIEM OBI? Ale robisz #!$%@?ę z logiki bolciarzu #!$%@? xD
  • Odpowiedz
uber ma tę przewagę, że zazwyczaj jest świeże auto i w nim nie śmierdzi. I kierowca jedzie zamiast dyskutować o tym, jak to się nie opłaca i wiecznie tylko dokłada do paliwa. No i podstawowa rzecz: Saszka odpali sobie nawigację i pojedzie prosto do celu. A taksówkarz najczęściej gdzieś pojedzie, będzie krążyć i wyklinać że te osiedla jakoś dziwnie pobudowano i ta ulica powinna być tutaj, chociaż w sumie jej nie było
  • Odpowiedz
@Ignas1415: Wicar rzeczywiście spoko i jak uber albo bolt nie ma wolnych kierowców to zamawiam wicara. A Ryba to właśnie janusze które dwa razy próbowały mi zrobić wycieczkę okrężnymi trasami przez pół Wrocławia żeby nabić wysoki kurs.
  • Odpowiedz
@huudyy: jesteś głupi, bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, wyciągasz z tekstu wnioski które w nim się nie znajdują, boli Cię jak #!$%@? jazda na bolcie albo uberze to też czuć, ale to tylko kwestia czasu, przestaną dokładać do interesu tymi zniżkami i kuponami to dopiero będzie Cię dupa piekła xD a ja sobie spokojniutko dalej będę sprawdzał kilka opcji jeździł tym co taniej xD
  • Odpowiedz
@rmk93: wybacz, ale nie nic mnie nie będzie bolało, bo w przeciągu ostatniego roku całe 2 razy korzystałem z Ubera XD tak to tylko swoim autem jeżdżę więc elo, pozdrów tatę z parkingu pod centralnym XD
  • Odpowiedz
@Alakecz: to nie inna rzeczywistość. Jeśli klient pyta się ile za dojazd na daną ulicę, to podana kwota jest najczęściej płacona w całości, kurs bez paragonu. A w razie kontroli gadka ze na tyle się umówili.
  • Odpowiedz
A ja nie hejtuję ani taksówek ani ubera. Jeśli się chcą między sobą żreć, to ich sprawa, ale proponuję robić to po cichu, żeby klient nie widział.
Mnie interesuje dojazd z A do B, na czas, za rozsądne pieniądze. Ubera zamawia się wygodniej, więc jest pierwszym wyborem.
W #!$%@? mam, czy złotówom coś się podoba, czy nie, oraz ile polskich słów zna kierowca ubera.
Jestem klientem, mam prawo mieć #!$%@?, płacę za
  • Odpowiedz
nigdy nie widziałem taksy tańszej niż uber


@Alakecz: W środę rano po tym jak Ukry się do 1/4 ME dostały dnia poprzedniego nie mogłem zamówić ubera we Wro rano w normalnej cenie, tylko właśnie taxa była tańsza xD
  • Odpowiedz
@goferek: już pomijając wszystkie wady i zalety ubera czy złotowy, to co to za różnica czy się jedzie nowym sedanem czy starym hatchbackiem? W tym aucie i tak spędzi się maksymalnie pół godziny swojego całego życia.
  • Odpowiedz