Wpis z mikrobloga

W związku z akcją #zaszczepfoliarza wzywam użytkownika @MarcinS96 jako naczelnego z mojej listy foliarzy, która liczy juz uwaga 12 osób!!!! Do natychmiastowego szczepienia, nagrodą jest złota folia i czapeczka anty 5G.

Nie spodziewałem się, że ta akcja będzie miała taki odzew i tylu ludzi dobrej woli zdecyduje się przeciągać znajomych na szczepienie. Razem możemy naprawdę w tym kraju coś zmienić, akcja #zaszczepfoliarza przypominam polega na złożeniu projektu obywatelskiego, który będzie nagradzał zaszczepionych ludzi, aby swoich 'oswieconych' znajomych zgłaszali na policję. Ja robię listę wykopowych foliarzy i plaskoziemcow, która potem przekażę policji i po adresach ip będziemy namierzać szurow.

Będę aktualizował postęp akcji i postaram się codziennie opisywać ile podpisów pod ustawą udało mi się zebrać i informował Was wykopowicze ja bieżąco.

Razem możemy coś zmienić, razem możemy zmienić bieg historii #koronawirus #bekazpodludzi #zmiananalepsze #tothefuture
  • 24
ps. wiedz że to tylko marny troll xD


@MarcinS96: troll czy nie troll-jakos tak mi sie zal zrobilo ze bedzie musial czytac wpisy zeby zidentyfikowac swoje cele. Inteligencja nie grzeszy wiec jeszcze by z wysilku na zawal zszedl. Postanowilem nie przyczyniac sie do smierci kogokolwiek i ulatwic mu zadanie.

Teraz czekam az wywiaze sie z obietnicy i zmusi mnie do zaszczepienia.
przewidziana jest tylko folia i wizyta policji z przymusowym szczepieniem, mogę Cię dodać na listę


@Boban1992: @MarcinS96: No rzczywiscie gamon :P

Koles nie ogarnia ze policja nie moze zmuszac do czegos co nie jest obowiazkiem zapisanym w przepisach.

@OsamaPepe Ty ale jak jest hulajnoga to zapisz mnie 2x Kolana mi sie posypaly i na rowerze nie daje rady jezdzic to taka hulajka bylaby spoko.
jak Ci to humor poprawi mój nick tez możesz sobie dopisać, nie rozumiem dlaczego wywołujesz presję na ludziach, jaki masz w tym cel? Szczepionki są w trzeciej fazie badań, nie wszyscy chcą w tym eksperymencie uczestniczyć. Czego się boisz? Przecież jesteś zaczepiony wiec bezpieczny tak?