Wpis z mikrobloga

Porozmawiajmy o federacji Malika Montany a mianowicie High League.
Znamy już pierwsze osoby które zwalczą na tej gali:
1.Lexy-Influencerka z ogromnymi zasięgami,zachęci wiele młodszych ludzi do kupna PPV dla starszego odbiorcy raczej nic ciekawego ale od biedy można zobaczyć.
2.Lil Masti-Bizneswoman blokująca nawet własnych fanów,można ją porównać do przepłaconych produktów które w o wiele niższej cenie możemy nabyć na aliexpress,PPV z jej reflinka kupią tylko jej bliscy( ͡° ͜ʖ ͡°)
3.Czux-Dla większości już pewnie zapomniany "raper" posiadający dość mocny fanbase 13-14 latek które pewnie będą skłonne kupić dostęp do transmisji.Moim zdaniem najciekawsza postać z tej trójki.
Konferansjerem zostanie Arkadiusz "Pan" Pawłowski.Wypłata tych osób może wynieść tak mniej więcej(to tylko moje domysły) 600-700 tysięcy złotych więc ciekaw jestem jaka będzie cena za dostęp do gali? Za FAME MMA zapłacimy 24.99 w wersji podstawowej tylko tutaj dostęp do PPV wykupuje prawie pół miliona osób na co High League raczej nie ma szans.Sama organizacja gali stoi pod znakiem zapytania,wiemy jedynie że odbędzie się w te wakacje.Z tego co powiedział Wardęga to sama karta walk ma być mocno przeciętna co przy tak dużej konkurencji może sprawić że widz nie będzie chętny wydać swoich pieniędzy na High League.Wydaje mi się że brakuje tu jakiejś walki WOW która zachęci do kupna gali,na przykład Najman vs Muran.
Jak wy oceniacie High League? Czy gala się opłaci? Czy na podstawie tych trzech osób zamierzacie wykupić PPV?
Zachęcam do dyskusji w komentarzach
#famemma
  • 16
@Meserole: Według brodacza z Dla Pieniędzy Linkiewicz za walkę z Godlewską zarobiła 200 tysięcy złotych.Na FAME 5 walczyły takie osoby jak Najman,Kruszwil,Mini Majk więc myśle że na spokojnie tyle wyciągneli.
@Meserole: Wiesz FAME bardzo mocno wpłynął na zarobki zawodników.Kiedyś 200 tysięcy złotych to mogła zarobić jakaś gwiazda KSW typu Gamrot co było ogromną sumą jak na nasze warunki.Organizacji freakowych jest coraz więcej a to znaczy że ten kto więcej płaci ma bardziej medialnych zawodników itp.Nie widzę powodu żeby taka Lexy miała wybrać High Leauge ponad FAME jeżeli nie ze względu na pieniądze a nie oszukujmy się takie 200k dla FAME to
@JNaGGyBaNg: seksmasterka chyba stwierdziła że high league to kupa a nie liga bo ani na jej ani ich ig nie ma już jej zdjęcia, i teraz walczyła w FEN. Myślę że po słowach Wardęgi Lexy zawalczy za niższą kwotę niz te 200k. W końcu już nie za taki hajs reklamowała scamy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)