Wpis z mikrobloga

Hejka, mam takie pytanko, bo za parę dni mam 16 urodziny, i chciałbym na imprezkę urodzinową jakieś dobre dragi dla siebie i kilku znajomych, same zaprzyjaźnione osoby, więc nie przewiduje wpadki żadnej z Policją, ale lepiej dmuchać na zimne i zbytnio się nie wychylać, dlatego nie chcę pytać na mieście, bo wiadomo jak to jest, psy ciągle węszą, mają swoich informatorów, konfidentów, 60-tki, dlatego tutaj postanowiłem się poradzić, jakie polecacie dragi na imprezę z okazji 16 urodzin? Żeby nie kolidowały też zbytnio z alkoholem, bo mamy już zakupione i schowane u sąsiada w psiej budzie 2 szampany.
Proszę o pomoc, z góy dziękuję.
#narkotykizawszespoko #urodziny #impreza
  • 24
  • Odpowiedz
@InspektorNadzoru: to jakaś bimbrownia? Gdzie masz gar z przecierem? Hmmm, u nas facetka na chemii też ma takie aparatury jakieś fiolki, probówki, ale ona nic nie robi z tym, a u Ciebie fajnie tak probione wszystko, fajne, daj mi to na urodzinki może ;p
  • Odpowiedz
@Hissis: na początek proponuję jakieś słodycze, będzie fajny haj, potem jak wjedzie cukrowy zjazd polecam podbijać powoli kofeiną aż przestanie działać, a na zjazd idealna meliska.
  • Odpowiedz
@grzmiel_psycho: jest po tym odlot narkotykowy i taka dobra fazka na urodzinki? Nie koliduje z alkoholem w formie 2 szampanów?
@InspektorNadzoru: te google to wyszukiwarka jakaś czy tam firma co jutuba ma, a nie narkotyk jakiś typie nie wkręcaj mnie tutaj i nie oszukuj, bo to nie jest zabawne...
  • Odpowiedz
@loginprzykladowy: a co powiesz na morfinę? bo mi tutaj znajomy dobry poleca na privku że mi tanio może sprzedać już porobioną w strzykawkach, żeby sobie wstrzyknąć w żyłę, podobno na imprezkę dobra fazka no i fajnie tak ze strzykawki coś sobie wziąć hehe ;p
  • Odpowiedz
@grzmiel_psycho: ok, a taka jeszcze pytaniowa kwestia, bo będą też koleżanki na imprezce, i jakby co to seks w gumie z nimi robić, czy bez? ;pp bo nie wiem czy musze kupić też na impre
  • Odpowiedz
@Hissis: większość tego co do tej pory czytałem i było wyprodukowane przez ciebie, było kompletnym gównem XD z tego posta chociaż śmiechłem XD

z fartem mordo
  • Odpowiedz