Wpis z mikrobloga

używano krzesła elektrycznego, do którego przywiązywano dzieci, by razić je prądem o różnej mocy. Dzieci często padały ofiarami chorób, bo brakowało opieki lekarskiej, a pomieszczenia nie były ogrzewane. Mająca zajmować się dziećmi siostra Anna Wesley zmuszała je do zjadania swoich wymiocin wprost z podłogi „jak psy”.


Czy to opis obozu koncentracyjnego nazistów? Czy komunistycznego łagru dla wrogów politycznych? Nie, to tylko Katolicka szkoła świętej Anny w Fort Albany.

Chcecie wiedzieć dlaczego kościoły w Kanadzie płoną?

Zapraszam do zapoznania się ze znaleziskiem:
https://www.wykop.pl/link/6170057

#bekazkatoli #swiat #kanada #katolicyzm #religia #neuropa
Pobierz Kozajsza - > używano krzesła elektrycznego, do którego przywiązywano dzieci, by razić...
źródło: comment_1625048466itN7uuAZu0ZnHGt6mPIuUE.jpg
  • 84
Tych, którzy mówią o paleniu kościołów, zaborze mienia czy samosądach, zrównać należy z tymi, których chcą rozliczać. Ponadto warto zwrócić uwagę, jak wiele z tych zbrodni było popełnianych przez protestantów, których odsetek w latach 1871-1961 był większy, niż katolików. Nie przenoście problemów Kanady na grunt Polski. Artykuł jest z roku 2019, więc rozumiem, że doszło już do jakichś rozstrzygnięć?
@StefanEm: Trzy zdania. W pierwszym, błąd stylistyczny bo ultrabogate słownictwo wymusiło użycie powtórzenia. W trzecim, użycie (po raz drugi, jak w poście wyżej) terminu, którego znaczenia najwyraźniej nie rozumiesz. Musiałeś być prawdziwym orłem w swojej zawodówce! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@StefanEm: jeśli "normalność" definiujesz jako pisanie jak 13latek, zarówno w formie jak i w treści, to ja na zawsze pragnę nie mieć z nią nic wspólnego. Autentycznie, twój intelekt budzi we mnie odrazę. No, ale kto ma oczy, niechaj widzi i wyciąga wnioski ( ͡° ͜ʖ ͡°) Plebsu w genach nie da się tak łatwo ukryć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kryptonim_putas: ale co ty masz z tą szkołą zawodową? Masz dostęp do jakiś papierów użytkowników portalu ze śmiesznymi obrazkami, czy po prostu tak łechtasz sobie ego i dodajesz ludziom wymyślone przez siebie samego fakty ich życia?

Nie wiem jaki ty możesz mieć cel, #!$%@?ć się do ludzi, którzy w tym wątku piszą o sprawie, do której ty ani razu się nie odnosisz. Wpis dotyczy kanadyjskiej szkoły w której dokonywano ohydnych czynności