Wpis z mikrobloga

YouTube w Polsce jeśli chodzi o kanały traktujące o technologii jest tak upośledzonym tworem sprzedajnych medialnych kukiełek, które zakłamują rzeczywistość by zrobić miejsce dla produktu, który ktoś im przysłał do "recenzji". Nie ma w tych kanałach zadnej pasji ani zadnej edukacji, nie ma inspiracji i nie ma odowiedniej jakości treści innej, niż napędzanie karuzeli #!$%@? konsumpcyjnego. Dlatego postanowiłem, że uruchomie swój kanał i z dnia na dzień pomysł rozwija się dynamicznie w kierunku najbardziej opłacalnego, bo w kolejnym update całej koncepcji wyeliminowałem całkowicie operatora kamery na rzecz pewnych elektronicznych programowalnych dobrodziejstw w co trzeba bedzie zainwestowac hajs, ale nie bedzie trzeba codziennie byc uzaleznionym od innej osoby. Jedyna rzecza ktora mi brakuje jest (to zabawne) hajs i miejsce wykonywania tej pracy, bo sytuacja covidowa zmusiła mnie i moja dzialalnosc do zrobienia kilku krokow w tyl i zamieszkania z rodzicami na jakis czas i nie wiem ile to potrwa a to zdecydowanie nie są warunki do takiej pracy gdy chce sie wypuszczac jeden odcinek dziennie. Wiec jak narazie brakuje mi miejsca i budzetu, ale wazne ze koncepcja kazdego dnia rośnie i wszystko wokol tego ulega dość przyjemnej optymalizacji.
  • 46
@Arthaniel: klawiatur nie wykorzystuje pewnych rzeczy i w sumie nikt ich nie wykorzystuje na polskim yt jesli chodzi o kanaly tech. Newsy i recenzje? Widzę to inaczej, moim zdaniem lepiej, bo bez newsow i recenzji.
@Arthaniel: wiem, ze wiele osob lubi i jest to content dobry do kontaktu z widzami na cotygodniowym live na ktorym mozna wspolnie omawiac newsy ze swiata technologii, ale nie jako glowny content (moim zdaniem)
@ap0linary: osoba innych twórców nazywasz sprzedajnymi kukiełkami a sam na starcie opracowujesz „model biznesowy”? Żeby nie było, nie boli mnie ze chcesz na tym zarabiać ale nie wyskakuj z jakąś wielką pasją i walorami edukacyjnymi.. a z tym livem to tez średni pomysł, bo nikt nie będzie się czaił na Twojego live’a, żeby dowiedzieć się czegoś czego może się dowiedzieć po paru kliknieciach w Google. Ale generalnie powodzenia, zobaczymy co z
@JohnShelby: no jesli jedynymi danymi o moim kanale jakie masz co do contentu jest to, ze bedzie cotygodniowy live z widzami to naturalne, ze nie wiesz co bedzie glownym contentem, ktory moim zdaniem zapewni odpowiednia ilosc osob na takiej transmisji. Wystartowac jakos trzeba a pieniedzy aktualnie brak wiec logiczne, ze trzeba to zaplanowac a najwazniejsza kwestia w calym przedsiewzieciu gdy juz to wystartuje jest nie obciazac widzów reklamami a dac im
@ap0linary No to jak zrobisz ten kanał to wołaj.
Naprawdę jestem ciekawy jak bardzo zmienisz ten polski YouTube technologiczny.

Wszyscy po kolei się zarzekają, że jest kijowy ale żaden super projekt nie wystartował.

I generalnie polski YT technologiczny i tak jest lepszy niż te serwisy testowe. Trzymanie spidersweb i antyweb dalej w czołówce zakrawa o śmieszny dowicp.