Wpis z mikrobloga

Hey, wróciłem z 10 dniowego wypadu do Hurghady.
Tak jak ostatnio, zrobię podliczenie wszystkich wydatków by zachęcić/zniechęcić do wyjazdu.
Nie będę podawać tutaj biura podróży i skąd brałem wycieczki fakultatywne, bo to nie reklama, po takie informacje to proszę ewentualnie na priv.

Co było:
Hotel All Inclusive
wycieczka do Kairu - $55
Safari - $23
Orange Bay - $30 - polecam zabrać wodę na wyspę, bo tam 0.5l kosztuje $2
zwiedzanie samemu 'z buta' miasta
wyjście na piwo z miejscowymi na mecz Polska - Hiszpania do pubu - ceny piwa to koło 8 zł
przejazd taxi do centrum z 'przewodnikiem', zakupy i powrót - $6
wypad do klubu - ceny piwa to 25 zł ( ͜͡ʖ ͡€)

Co kupiłem:
herbaty, kawy, Lokumi, prezent na Dzień Ojca, prezent dla matki, bo miała imieniny, jakieś ciuszki, magnesy i inne podobne pamiątki dla znajomych

Sprawy Covidowe:
zdecydowałem się na test na lotnisku już w Egipcie - $30
do dziś nie wiem jaki jest wynik ¯\(ツ)_/¯ - zero kwarantanny, zaraz po odbiorze pokoju i prysznicu poszedłem na miasto

ŁĄCZNIE:
Koszt w biurze podróży - 2500 zł + 65 zł za ubezpieczenie
Wziąłem:
$275 - wróciło $10 -> 1006 zł
1000 EGP - wróciło 8 EGP -> 310 zł
40€ - wróciło 32€ -> 36,10 zł
płaciłem kartą łącznie 355 EGP -> 87,52 zł

= 4004,62 zł

#podrozujzwykopem #podroze #egipt #allinclusive #hotel #wycieczka #wakacje #zwiedzajzwykopem #w
bpodlicza
w_b - Hey, wróciłem z 10 dniowego wypadu do Hurghady.
Tak jak ostatnio, zrobię podli...

źródło: comment_1625005342dPOe3u3bKLSP51ttuvMRUw.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@w__b: "Sprawy Covidowe:
zdecydowałem się na test na lotnisku już w Egipcie - $30
do dziś nie wiem jaki jest wynik ¯_(ツ)_/¯ - zero kwarantanny, zaraz po odbiorze pokoju i prysznicu poszedłem na miasto"

Mamy poważną pandemię, ta pandemia jest poważna. XD
@bigger: Tam: 34 w ciągu dnia i można normalnie funkcjonować, w nocy 28, nieco chłodniej, jak mocniejszy wiatr to po prostu założyć bluzę. Tu: 28 w ciągu dnia i w słońcu ciepło, w cieniu zimno. W pracy mi wietrzą wszystko i wszędzie także zatoki i kaszel witam cieplutko. W nocy nie wychodziłem.