Wpis z mikrobloga

@NaziMcFaziTC: bo na kwalifikacji wyszło mi że powinienem najpierw się zbadać alergologicznie, dokładnie to robię, i pewnie jesli sie zaszczepie to na jesień albo w przyszłym roku, o ile nie będzie przeciwwskazan.
@NaziMcFaziTC Lekarz kazał mi w trybie natychmiastowym odstawić antykoncepcję, bo wyniki wyszły mi fatalne i ryzyko zakrzepów, potem tydzień spędziłam w szpitalu. To było kilka lat temu.
I nikt na piśmie nie chce mi dać, że w moim przypadku nie ma ryzyka albo że są przeciwskazania, wszystko na gębę, że "nie ma przeciwwskazań", ale papierka, że są też nie dam. Ogólnie mam wrażenie, że z takie osoby jak ja traktuje się jak
@NaziMcFaziTC: ja nie widziałem takiej potrzeby, bo moja matka i brat przeszło wirusa a ja się od nich nie zaraziłem. Miałem też obawy, że szczepionka może mieć efekty uboczne,.nopy czy jak to tam nazywają.

Ale miałem postanowienie, że jak mnie sami zaproszą to się zaszczepię i tak zrobiłem.
@NaziMcFaziTC: - uwazam, ze to co przedstawiaja media to gruba przesada propagandowa
- szczepionki nie sa do konca przetestowane, a firmy zupelnie zwolnione z odpowiedzialnosci
- wychodze z zalozebia, ze choroby byly, sa i beda, silny organizm przetrwa, bo tak jest stworzony swiat. A nie jest ro tak smiertelna choroba, jak czarna ospa, hiszpanka czy dzuma (przy tych chorobach to to nawet nie jest #!$%@?, tylko keszcze cos mniej powaznego)
-
@NaziMcFaziTC:
1. Przechorowalem rok temu - potwierdzone objawami i testami - nic specjalnego, grypa 2 lata temu gorzej mnie poskladala.
2. Od tamtej pory nie zdarzyla sie reinfekcja, a okazji bylo tysiace.
3. Nie mam w zwyczaja byc krolikiem doswiadczalnym w eksperymencie medycznym, w dodatku za darmo.
4. Moja (i w zasadzie wszystkie) firmy ubezpieczeniowe umywaja rece gdyby cos poszlonie tak, vide NOPy i pkt.3.
5. Jak bombarduje Cie zewszad propaganda,
@NaziMcFaziTC: w sumie to bym się zaszczepił ale przez to jaka jest na to nagonka to tracę ochotę, a nie odczuwam żadnego zagrożenia z tytułu tej choroby, na dodatek się pewnie zaraz okaże że potrzebna jest dodatkowa dawka co jakiś czas i dodatkowe dawki zależnie od nowych wariantów xD

no i nie przemawia też do mnie fakt że szczepionka jest ciągle w fazie testów klinicznych