Wpis z mikrobloga

Motomirki wiem, że kupę świata zjeździliście więc mam prośbę - robię sobie mapkę na najbliższego tripa - planuje wyjechać około 06.07 - celem jest Szwajcaria.

Tworzę sobie mapkę jakichś miejsc, żęby ostatecznie wyrysować sobie mniej więcej trasę. Niekoniecznie by jej się sztywno trzymać, ale żeby mieć pogląd.

Coś tam dorzuciłem - niekoniecznie odwiedzę wszystkie miejsca, bo niektóre są dość odległe.

Jeżeli moglibyście coś podrzucić to dajcie w komentarzach miejsca warte odwiedzenia. Jakby były ze współrzędnymi to już w ogóle wypas.
Ja w zamian sheruje moją mapkę: klik

Punkty opisane w tylu: Nazwa trasy - pX gdzie X oznacza numer punku na trasie. Np. trasa ma 2 punkty - p1 praz p2.

#motocykle #podroze #motomirko
  • 8
@pepepanpatryk: Nie wiem czy Ci się będzie chciało jechać dalej i jest to już we Francji zaraz przy granicy, ale polecam odwiedzić Aiguille du Midi w Chamonix. Mont Blanc będzie Ci jadł z ręki ;)

No i droga z Martigny do Chamonix przez alpy wśród winnic to jedna z najładniejszych dróg jakie widziałem w życiu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pepepanpatryk: w Szwajcarii i monaco jest roaming uważaj na rachunek telefoniczny, mi przyszlo 300pln. Na Moto też są winiety, bez tego nie da się jeździć. Jakikolwiek remont drogi na bank będzie fotoradar. Ale jest tam świetnie, tylko drogo