Wpis z mikrobloga

@Fugi88888: @Flutter_M_Shydale: Ależ mnie denerwuje takie podejście - to co, ile pokoleń przodów musi mieszkać w danym kraju, żebyś się mógł czuć "u siebie"? Nie pasują Wam rodzice (ba, rodzic - wszak większość zawodników którym się zarzuca nieszwajcarskie pochodzenie ma jednego rodzica Szwajcara), to co, dziadkowie w komplecie mają być z danego kraju, czy dalej za mało?
Ogromna większość wczorajszej ekipy urodziła się w Szwajcarii, Shaquiri przyjechał tam z rodzicami
Ależ mnie denerwuje takie podejście - to co, ile pokoleń przodów musi mieszkać w danym kraju, żebyś się mógł czuć "u siebie"?


@t3tris: No na pewno nie jedno ani dwa.

Shaquiri przyjechał tam z rodzicami jak miał 1 rok, więc jego związek z krajem też jest nie do podważenia.


@t3tris: Ten sam, który uważa się za Albańczyka, wykonywał prowokacyjne gesty podczas meczu z Serbią ( https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-06-23/ms-2018-kontrowersyjne-gesty-po-golach-szwajcarii-pilkarze-moga-zostac-ukarani/ ) i który gra
i w ogóle nie odpowiedziałeś na moje pytanie


@Michun: Odpowiedziałem tylko widzę, że muszę wytłumaczyć jak chłop krowie. To że ktoś ma obywatelstwo danej narodowości oznacza jedynie, że ma papierek .

#!$%@? porównujesz gatunki zwierząt do narodowości ludzi XD


@Michun: @Tymajster Sprawdźcie w słowniku co oznacza słowo "hiperbola".