Wpis z mikrobloga

Ej na czym polega męskość?
No bo polega na tym że pokazuje się prawdziwe intencje. Robi się tak jak się chce, decyduje jak co dalej będzie wyglądać.
Tylko z kobietami to by wyglądało tak, że one sobie wtedy mogą reagować na to jak się zachowujemy.
No i powiedzmy że robimy sobie rzeczy które sprawiamy że czujemy się męsko, załatwiamy jakąś sprawę która wymaga konfrontacji, albo robimy coś dla własnego rozwoju co sprawia że jesteśmy lepsi w karierze. No i laska wtedy w motylkach no bo ma ekspozycję na odczuwanie skutków tego.

Tylko że jest ten psikus, że jak się tak pokazuje prawdziwe intencje, to jak żyć bez obawy że ktoś będzie wiedzieć gdzie zranić?

Jak to się ma do reguły że nie pokazuje się partnerce/ludziom miejsc w które potem mozna oberwać? Taka taktyka była z Jamesa Bonda, no i trochę brzmi to tak jak autor mówi w tym filmie (którego kurde nie mogę znaleźć właśnie teraz, po polsku chyba. Coś że on tam reaguje tak na Vesper i potem już nie daje możliwości ludziom, się ranić - ale to dysfunkcyjne zachowanie) że jest niezbyt prawidłowe. Ale lepsze to niż nic. Poza tym to femoidy bardziej nakręci taka niedostępność. No ok ale powiedzmy że ktoś nie ma takiej kobiety (i nie mam na myśli że nie wszystkie są takie) tylko że faktycznie jakaś laska jest chwilowo zakochana a nie kalkuluje.

No i myle się że myślę że to w jakiś sposób jest jakaś kwestia dostępu do kobiet z którymi jest mężczyźnie fajnie? Czy nie?

Zaznaczam że choć w poście używam często zwrotów ku płci pięknej to chodzi o wszystkich ludzi także z płci silnej z wszystkich relacji.

Tak mnie wzięło na rozkminy o 6 nad ranem więc już chyba dzienną to mogę tagować? ;)
Plus wiem na jakim portalu pytam, ale potrafi też nie zawodzić więc ;)

#meskosc #pytanie #psychologia #mezczyzna #niebieskiepaski #pytaniedoniebieskichpaskow #podrywajzwykopem tylko dla zasięgu
  • 11
zapewnienie zasobow

@trackEvent: ale komu? komuś chcesz to zapewniać za seks czy jak xD

ochrona, swojego mienia i terytorium.

@trackEvent: to nie jest męskość, to jest mężność może się tyczyć również kobiet.

Stabilnosc emocjonalna, odpowiedzialnosc.

@trackEvent: czy ja wiem, raczej nie, to jest dojrzałość.

Inteligencja w postaci adaptacji do sytuacji i znalezienia rozwiazania problemu.

@trackEvent: no spoko ale to w pracy szefowi tak możesz robić, chyba że sam
@galakpizza: no jeśli chodzi Ci o to co napisałem w pierwszym poście no to właśnie to nie jest międzypłciowym zachowaniem.
W sensie, może nawet, źle się stało że kobiety miały by przejąć czy zacząć przejawiać tego typu też doświadczenia. One są od czegoś innego. A teraz wszystkim im próbują wmówić że mogą być mężczyznami też jak tylko chcą.
@interpenetrate: brniesz w ścianę ciągle raz po raz i się zastanawiasz co tu jest nie tak? Są różni mężczyźni i różne kobiety LUDZIE SĄ RÓŻNI.
Najpierw jest człowiek, potem płeć. Każdy poszukuje u przyjaciół, partnerów czegoś innego między innymi dlatego, że się różnimy. Ty na siłę próbujesz wsadzić kwadratowego klocka w okrągłą dziurę i krzyczysz, że coś jest nie tak.
@interpenetrate ale oni dziambolą głupoty

Męskość jest kiedy chlopiec osiagnie dojrzałość pluciowa, fizyczną.
To jak z bombą Mirabelko kochana, jej nie definiuje się po zapalonym loncie, kiedy wybuchnie. Ona nią byla, tylko teraz ktoś ją po prostu aktywował. Większość stawia i definiuje muzyczne jako dojrzałego cech, zachowań i ról społecznych. Dla mnie to nieprawda, wrecz cos absurdalnego. To jak powiedzenie, ze bomba to nie bomba, bo nie wybuchła. Muzyczna, aby zaczął pokazywać