Wpis z mikrobloga

Zacząłem oglądać ten serial. Jestem w połowie drugiego sezonu. Na razie jest ok, szału nie ma, ale ogląda się z zaciekawieniem, tempo prowadzenia akcji ratuje ten serial, gdyby to rozwlekli to raczej powiedział bym pass, a tak szybko akcji się rozwija i to mnie głównie przyciąga do tego serialu. Jakiś ambitnych dialogów czy fabuły to tam nie ma zbytnio. Fajnie pokazany świat, dobre sceny walki i szybkie tempo.. to na plus.

#vikings
  • 13
@Arthaniel: oj to nie dobrze, nie lubię rozciągniętych seriali, chyba że sam serial skupia się na czym innym, tj postacie, ich rozwój, dialogi. Tutaj tego nie ma, więc pewnie i nie będzie. Jedyna postać która się tutaj rozwija to ten ksiądz augstin i na siłę można podciągnąć tego rolo, chyba że ktoś jeszcze dojdzie
@v1lk: Nie ma tego tak dużo. nie jest w każdym odcinku, plus zawsze można przwinąć, bo tez mnie to wkurza w filmach czy serialach, rozumiem pokazanie że ktoś idzie się dymać i się dyma, jak czemuś to ma służyć, ale nie poświęcanie temu więcej niż parę sekund. Serio tego nie rozumiem czemu to na siłę się wrzuca do filmów czy seriali.