Wpis z mikrobloga

No kto by się spodziewał, po raz kolejny się okazało, że homofoby to szury i idioci xDDD.

https://www.wykop.pl/link/6167613/homofobia-swiadczy-o-niskiej-inteligencji-badania-to-potwierdzaja/

Badanie na sporej grupie, bo ponad 11 500.

Co robią wykopki? Zakopują, a jakże xDDD. Informacja niewygodna ;) Nikt nawet nie próbował uzasadnić swojego zdania. Ale na mirko nic nie ginie.

https://www.wykop.pl/link/6167613/homofobia-swiadczy-o-niskiej-inteligencji-badania-to-potwierdzaja/#votersBury

Pozdrawiam tych o to, obrażonych na rzeczywistość ludzi. Prawda boli, co?

#bekazprawakow #bekazpisu #lgbt #neuropa i jeszcze #4konserwy #konfederacja bo zapewne te tagi obserwują zakopujący. Może coś powiedzą, czemu są obrażeni na fakty.
  • 54
@mastalegasta: Co jest walką z faktami? Że kobiety hetero mają średnio wyższe ryzyko zachorowania na HIV niż lesbijki?

Nie neguję tego, że u gejów jest większe ryzyko, niż u mężczyzn hetero. Ale to nie sama orientacja jest czynnikiem zwiększającym szanse zachorowania, a ryzykowne zachowania seksualne.

Więc nie, "homofilia" sama z siebie ryzyka nie zwiększa. Gej w stałym, zamkniętym związku ma znacznie mniejsze szanse na HIV, niż np. mężczyzna, który zalicza każdą
@mastalegasta:

ale oni sie puszczaja bo sa gejami.


A przed chwilą sam oskarżałeś mnie o walkę z faktami xD.

To urojenie, bo gdyby tak było, oznaczałoby, że wszyscy geje się puszczają, jak tylko mają możliwość. Więc już na wstępie można to wyrzucić do kosza.

A jeśli uważasz po prostu, że homoseksualizm powoduje jakiś zwiększony popęd, wyższy niż u hetero, to cię zmartwię - badania wykazują, że jest na odwrót.

Większa liczba
@Ekspert_od_niczego masz niebywały talent do uzupełniania sobie cudzych wypowiedzi swoimi własnymi stwierdzeniami.
Jest określenie na to zachowanie.

Nie wydaje mi się, żebym swoim brakiem akceptacji ich publicznej dumy z patologii niszczył im życie. Inni wobec mnie są raczej neutralni, ponieważ ja sam swoim zachowaniem nie wywołuje zgorszenia wśród ludzi swoim wyglądem i zachowaniem.

I nigdzie nie powiedziałem, że kogoś nie cierpię.

Nie pochwalam, nie popieram
To urojenie, bo gdyby tak było, oznaczałoby, że wszyscy geje się puszczają, jak tylko mają możliwość. Więc już na wstępie można to wyrzucić do kosza.


ryzyko nabycia HIV 26x norma. Fakt

Większa liczba partnerów seksualnych wynika z ich niebotycznie większej dostępności, niż u mężczyzn hetero,


co wynika z gejostwa. tak samo jak zwiekszona ilość pedofilów w środowisku
@Arthaniel: Bezpodstawnie obrażając publicznie od "patologii" raczej nie poprawiasz czyjegoś samopoczucia. Jest określenie na to zachowanie.

ponieważ ja sam swoim zachowaniem nie wywołuje zgorszenia wśród ludzi swoim wyglądem i zachowaniem.


"zgorszenie" - oburzenie, demoralizacja. W jaki sposób można wzbudzić oburzenie i demoralizację istnieniem? Wytłumacz mi logikę tego, bo jej nie widzę. Jeszcze zrozumiem, że zgorszenie budzi u ciebie ktoś, kto publicznie się chwali upodobaniami seksualnymi. Ale co z pozostałymi 99,9% LGBT?
@Ekspert_od_niczego po pierwsze, mam wrażenie, że dla Ciebie homoseksualizm i LGBT to to samo, dla mnie nie.

Moje zgorszenie wywołują ludzie, którzy twierdzą, że są niebinarni, gender fluidowi, czy jakiekolwiek inne fiksacje z innych wymiarów. To nie obrażanie ludzi, to nazywanie rzeczy po imieniu - psychiczna patologia (odstępstwo od kryteriów normy)
Jeżeli tego nie rozumiesz, to zastanów się czy byłbyś zgorszony gdyby pewna grupa ludzi w koszulkach "polska dla Polaków", "zakaz pedałowania"
@mastalegasta:

ryzyko nabycia HIV 26x norma.


Zależy jeszcze od kraju, ale na pewno są takie, w których tak jest, więc ok. Tylko gdzie tu jest związek ze zdaniem, które cytujesz?

co wynika z gejostwa.


Coś mówiłeś o faktach? No to poproszę dowody na tę tezę, bo obawiam się, że z faktami ma tyle wspólnego, co płaskoziemcy z astronomią.

Jak dla mnie to wynika z tego, że mężczyzn hetero tak trochę nie