Wpis z mikrobloga

Mireczki takie pytanko: chcę kupić zamrażarkę do nieogrzewanego garażu. Sam nie wiem jeszcze czy skrzyniowa czy szufladowa, ale najbardziej interesuje mnie czy może ma ktoś właśnie jakąś w nieogrzewanym pomieszczeniu, czy nawet balkonie i może podać konkretny model, który coś takiego wytrzyma. Ktoś mi kiedyś mówił, żeby brać jaka się podoba bo każda da radę, najwyżej "no frost" nie będzie działał tylko będzie się lód osadzał, a jak się cieplej zrobi to lód zniknie. Prawda to? Ma ktoś jakieś doświadczenia?

Trochę pospamuje tagami, bo #niewiemjaktootagowac
#agd #elektryka #kuchnia #dom #elektroda #gotowanie
  • 18
  • Odpowiedz
@crs333: nie chcę edytować to tu napiszę, bo zapomniałem. Temperatura w zimę nie spada poniżej zera. Garaż przydomowy (nie wolnostojący), trzymam w nim przetwory, napoje czy inne płyty i zawsze jakieś te kilka stopni jest nawet przy mrozach, bo nic nie zamarza.
  • Odpowiedz
@Notakaprawda: z tego co szukałem to nie licząc może z 4 konkretnych modeli, wszystko ma w wymaganiach najczęściej +10, jednak ludzie trzymają w zimniejszych miejscach. Może jeszcze się ktoś trafi co sam używa...
  • Odpowiedz
@crs333 mam lodówkę z gospodarczym i w zimę przestała działać, matka już chciała kupować nowa. Jakie było zaskoczenir jak z końcem marca zaczęła śmigać XD
  • Odpowiedz
  • 1
@lentilek: aleś odkopał. Tak, wszystko działa ok. Zamrażalka stoi w garażu już te dwa lata, mrozi jak trzeba i tylko zdarzają się sytuacje jak ostatnio: na uj kupiłem 6kg fileta z indyka jak 3kg zarożone stoi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@crs333: Google pomogło mi odkopać ( ͡° ͜ʖ ͡°) No bo 2 latach to już realna opinia produktu. Moi rodzice do garażu chcą kupić, sam nie wiem za bardzo po co, ale mówią że im brakuje miejsca w zamrażalniku w dwóch lodówkach. Jak z spokojnie z połowę szuflad to też mają zapchane jakimiś rybami sprzed 2 lat, mięsem, przetworami mięsnymi które leża i leża, a nikt chyba
  • Odpowiedz
  • 1
@lentilek No beko polecam. Nie wiem jaką Twoi rodzice chcą kupić. Nie ma mnie teraz na chacie ale za pare dni mogę Ci podesłać konkretny model jaki kupiłem.
  • Odpowiedz
  • 1
@crs333 jeszcze taka uwaga, że ta co kupiłem nie ma funkcji No forst, ale po dwóch latach jeszcze nie rozmrażałem bo praktycznie nie szroni. Jest jakiś malutki osad z lodu, ale nic wielkiego.
  • Odpowiedz