Wpis z mikrobloga

@filiprock: wwp to w:a z dodanymi kilkoma bajerami, to ta sama gra wydana na nowo żeby wyciągnąć kasę od frajerów (nie liczę nowych misji i treningów). W:a a przeciwieństwie do wwp ma wciąż aktywnych graczy i update'y. Wa działa bez zabijania explorera w 16:9 i fullhd. W:a w planowanej wersji 4:0 ma startować zarówno z cd w:a jak i z cd wwp. Na chwilę obecną granie w wwp nie ma najmniejszego
@ryhu: w sumie to mi wszystko jedno czy w:a czy wwp bo to w sumie o to samo chodzi. ale powiedz mi jedno, czy w gry typu BG, BG2 Diablo II czy chociażby StarCraft też nie grasz bo nie mają rozszerzenia do 16:9 full HD?
@filiprock: nie gram, bo ja ogólnie nie przepadam za grami komputerowymi (poza wormsami), ale nie przeszkadzałoby mi to. Generalnie cała moja wypowiedź (może w zbyt brutalny sposób)) była na temat w:a>wwp i absurdalnego (dla kogoś siedzącego w temacie) pomysłu grania w wwp zamiast wa.

wa Latest version: 3.7.2 / 15 March, 2013

wwp Latest version: 1.01 - released on 30 May, 2001
@ryhu: Ja mam mega problem bo nie mogę pograć w WA przez klawiaturę w laptoku. W lenovo z500 klawisze funkcyjne są główne, a żeby włączyć np. F4 muszę też przyciskać Fn czego się nie da szybko robić. Nie ma żadnego rozwiązania chyba na to :C