Wpis z mikrobloga

W 23 Kraków

Zgłoszenie 47484181d8492d26 z dnia 2021-06-28 18:08:36

Imię: W
Wiek: 23
Miejscowość: Kraków

Kim jestem?
Zastanawiałem się kilka razy czy warto tutaj dodawać ogłoszenie, ale co mi tam :)
Jestem pracującym studentem, który już bardziej poświęca czas pracy niż studiowaniu. Zawodowo zajmuje się designem stron internetowych - lubię jak coś dobrze wygląda (podobno mam zmysł estetyczny). Bliżej mi do introwertyka, niż ekstrawertyka, ale zmienia się to wraz z etapem znajomości. Już nie raz słyszałem, że zyskuje wiele po bliższym poznaniu, więc może coś w tym jest ;)
Niby sprawiam wrażenie osoby poważnej ale tylko z pozoru, tylko jak ktoś mnie nie zna odnosi takie wrażenie. Jestem gadatliwy, lubię śmiać się, opowiadać o swoim życiu, doświadczeniach, planach. Ooo tak, lubię planować. Nie mówię tutaj o piątkowym wyjściu na miasto, bo spontany są fajne, ale lubię planować życie. Jeśli ma mnie coś zaskoczyć tylko z powodu, że coś zaniedbałem, to wolę tego uniknąć.
Dbam o porządek wokół siebie, fajnie jak wszystko ma swoje miejsce - nie jestem pedantyczny, ale to pewnie skutek mojego zawodu, albo cecha charakteru, która pomaga mi w zawodzie - trudno określić :D
Może warto wziąć też pod uwagę, że jestem mieszańcem domatora z włóczykijem. Fajnie jest wyskoczyć na miasto czy jakąś wycieczkę, ale nie mam też nic przeciwko spędzenia całego dnia w domu.
Co więcej, trudno mnie zdenerwować, jestem raczej spokojny i mam pohamowane nerwy. Prędzej coś przemyśle niż od razu powiem. Ale przyznam, niejednemu i niejednej się to udało.
Niestety przez pandemie moje życie towarzyskie trochę podupadło, więc każda okazja na poznanie kogoś nowego jest dobra :)

Wygląd
Jestem wysoki, mam 188cm wzrostu, około 90kg wagi. Pandemia i home office niestety dały mi trochę w kość, ale powoli wracam do mojej pierwotnej formy. Sylwetka raczej standardowa, pracuje nad lepszą, bo trochę niestety przytyłem. Kiedyś trenowałem karate, koszykówkę i dużo jeździłem na rowerze. Teraz już to przeszłość, choć wróciłem ostatnio do jazdy rowerem po mieście.
Mam niebieskie oczy i trochę dłuższe włosy - tylko górę, boki krótko.
Co do ubioru to zależy od okazji, ale lubię dobrze wyglądać, czy ubrać się bardziej elegancko. Omijam ubrania z nadrukami, nie chce być reklamą dla popularnych marek. Moim ulubionym kolorem jest ciemny granat, ale słyszałem, że do twarzy mi w błękicie. Raczej czuje się lepiej w ciemniejszych tonach.

Zainteresowania
Dużo do wymieniania. Lubię gotować, ale nie samemu, tylko dla kogoś, a najlepiej wspólnie. Eksperymenty w kuchni dają mi dużo satysfakcji, ciekawie jest poznawać nowe smaki. Zdrowo czy niezdrowo, wszystko ma swój urok i czas. Ale fakt lubię zdrowe jedzenie i nie zawsze co zdrowe musi być niesmaczne :)
Jestem kinomaniakiem, obejrzałem sporo filmów i seriali. Ciężko mi wybrać gatunek, który najbardziej mi odpowiada, bo lubię wszystko od fantasy po filmy romantyczne.
Kiedyś grałem sporo na gitarze, dawno już nie trzymałem gitary w rękach, ale potrafię cały czas coś zagrać. Pamięć w palcach pozostaje. I tak, muzyka to spora część mojego życia.
A bardziej ogólnie z moich zainteresowań to spacery, jazda na rowerze, czasem też zagram w coś w planszówki czy na komputerze.
Jeśli lubisz którąś z powyższych rzeczy to się dogadamy :)

Ooo i jestem fanem piątków i klimatycznych wieczorów ;)

Czego oczekuję?
Osoby, która ma poukładane w głowie i nie zniszczy mi życia. Fajnie jakbyś powielała chociaż cząstkę cech mojego charakteru czy zainteresowań, choć wiem, że krótki opis nie odda tego jaki w rzeczywistości jestem, ale tak jak mówiłem - najlepiej bliżej się poznać ;)
Teraz niebezpieczny grunt :D ale dobrze jakbyś miała normalną/szczupła sylwetkę, wzrost nie ma znaczenia. Wiek powiedzmy w okolicach mojego, ale jak masz więcej lat to śmiało.
Fajnie jakbyś lubiła dużo rozmawiać i opowiadać o sobie.
Nie oczekuje od razu związku, nie jest to moim priorytetem, ale jak będziemy do siebie pasować to odpowiedź sama przychodzi, że warto spróbować.
Zależy mi bardziej na spotkaniu kogoś nowego i spędzeniu fajnie czasu, wyjścia na miasto, zawarciu nowych znajomości. Według mnie najlepszy związek jest zbudowany na przyjaźnij i zrozumieniu.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Nie chcę tutaj wymyślać jakbym spędził ten idealny dzień, lepsze są niespodzianki :)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Do ślubu kościelnego mam stosunek obojętny, jestem bardziej osobą liberalną, niż konserwatywną, ale może chciałbym kiedyś go wziąć.
Dzieci - kiedyś, na pewno nie teraz.
Nie pale, nie biorę, pije okazyjnie, lubię wino i piwa kraftowe.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonykrakow #mirekszukamirabelki