Wpis z mikrobloga

Widzę ze antypowrutowcy znowu nie wzięli tabletek, więc warto sobie kilka rzeczy wyjaśnić. Pamiętna rozmowa z Fernando w Złotych Tarasach.

Dziennikarka: Kiedy pana zdaniem Robert zostanie mistrzem świata i czy jest prawdopodobne ze będziecie jeździć w jednej drużynie (pyta o ferrari czy z wyprzedzeniem o alpine??)?

Fernando Alonso Díaz:
,,..EEE, faktycznie często rozmawiam z Robertem ostatnio wczoraj rozmawiałem, ee powiedział żebym uważał ze do Polski jadę. Natomiast trudno mi powiedzieć kiedy Robert zostanie mistrzem świata, no mam nadzieję ze niedługo. Nie ulega wątpliwości ze facet jest utalentowany, jeździ w dobrym zespole Sauber w tym roku moze jeszcze nie na tyle dobrym, ale w przyszlym roku kto wie? Moze beda mogli walczyć o podium... Poza tym Robert jest jeszcze bardzo młodym człowiekiem, jest niezwykłym profesjonalistą, eee he will never stop on się nigdy nie zatrzymuje, on nie da za wygraną póki tego mistrzostwa nie zdobędzie..."

Teraz najlepsze
,,Jezeli chodzi o mozliwości naszego wspolnego występowania w zespole, kto to wie? Moze tak, moze nie. Jezeli miałoby kiedykolwiek do tego dojsc, to na pewno beziemy świetnym zespołem. Mamy podobny styl jazdy, mamy podobne charaktery, także będziemy bardzo zgranym i silnym duetem"

Podsumowując, Robert jest jeszcze młody. Ostatnio Okon odstaje względem Alonso, więc jest jakaś perspektywa aby Robert go zastąpił biorąc pod uwagę iż dwukrotny mistrz świata uważa ze z Robertem byliby świetnym duetem. Druga kwestia to zespół Sauber, słowa Alonso napawają optymizmem, a Fredryk ostatnio powiedział ze są Robertem poważnie zainteresowani gdyż daje świetny feedback.

#f1 #supportkubica #rk2022 #powrutcontent
  • 10
@Gentleman_Adrian: ziom, ale zaraz po przedłużeniu kontraktu Ocona Alpine zaczął dawać poprawki w pierwszej kolejności Alonso zatem polityka zespołu opiera się na balansowaniu obu kierowców.

A tak w ogóle to spokojnie, jak nie wyjdzie z Robertem to jest jeszcze młodziutki Karol Basz