Wpis z mikrobloga

Jeśli ludzie dadzą sobie wprowadzić kolejny lockdown bo "hurr durr czwarta fala, mutacja delta plus, drugie Indie, zaszczepieni nie chorują, ale się zakażają więc wszyscy mają siedzieć w domach" to są bydłem, które najwidoczniej na nic lepszego nie zasługuje. Jeśli dadzą sobie znowu zamknąć restauracje i siłownie na 10 miesięcy i będą chodzić w maskach na pustej ulicy to będzie to oznaczało, że już nie są ludźmi, tylko niewolnikami i operacja "covid" zakończyła się powodzeniem.

#bekazcovidian #covid19 #koronawirus #bekazpisu
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krupier: Dokładnie, zaszczepiłem się, ale jestem szurem, bo nie podobają mi się lockdowny, widać że covidianie to skrajni zamordyści, wszystko musi być zgodnie z ich paranoiczną wizją świata xD
  • Odpowiedz
@niekibicujepilkarzom: No u nas moze sie to skonczyc w jeden jedyny sposob. Ludzie sie wysraja na nich, raz ze jeszcze troche #!$%@? o deltach i nowych omegach i juz wszyscy beda mieli to w dupie, dwa nakrecanie kolejnej dawki tez zacznie ludzi #!$%@?. Dwie dawki da sie jakos przetlumaczyc, od poczatku byla mowa o dwoch. Teraz juz zaczyna sie gadanie o trzeciej a trupy wcale sie nie walaja po ulicach
  • Odpowiedz
@niekibicujepilkarzom: Cóż, lockdown to ostateczna forma. Można było tego uniknąć, jakby zauważyć 2 miesiące temu powoli rosnącą sytuację z deltą to wprowadzić 2 tygodnie kwarantanny dla wracających z UK i byłaby mniejsza szansa wniesienia do nas delty. Teraz sporym ogniskiem delty jest Petersburg - tydzień temu wrócili stamtąd kibice do Polski po meczu naszej reprezentacji i zaszczepieni nie byli w ogóle testowani :) co jest głupotą przy póki co niewysokim
  • Odpowiedz