Wpis z mikrobloga

Grupy rowerowe to totalny rak. Gdy napiszesz, że MTBeka myjesz myjką i płynem do naczyń to Cię wyzwą od debili i polecają jakieś środki za ponad 100 zł do mycia rowerów... ¯_(ツ)_/¯
Filmik prezentujący jak myją rowery profesjonaliści.
#mtb #rower #gorzkiezale #rowery
K.....z - Grupy rowerowe to totalny rak. Gdy napiszesz, że MTBeka myjesz myjką i płyn...
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polecają jakieś środki za ponad 100 zł do mycia rowerów...


@KrzysztofMickiewicz: no nie wiem, jak masz rower za 50 koła to wcale nie jest dziwne. Mclarena też byś mył deszczem i płynem do mycia naczyń? W sensie nie tylko karoserie ale silnik i wszystkie elementy mechaniczne? Wymiana oleju i filtrów w aucie za pół bańki, a na co to komu.
  • Odpowiedz
  • 0
@G_O_ a ja jestem specjalistą od uszczelnień rowerowych łożysk z zamiłowania ...
Wiesz czym się różnią prawdziwi specjaliści od tych z zamiłowania ? Że potrafią analizować, myśleć i wyciągać wnioski, a Ty uczepiłes się że twoja metoda jest najlepsza będziesz się tego trzymał - w jaki niby sposób jesteś w stanie kontrolować strumień wody myjki myjąc koło ? Napisałeś że jak myjesz z 10 cm to jesteś debilem, a jak myjesz
  • Odpowiedz
  • 0
@Shatter w rowerach z Decathlonu pewnie tak, w tych z filmików pewnie więcej :P

Poza tym wymiana pewnie swoje też kosztuje bo to trochę zabawy jednak
  • Odpowiedz
  • 0
@Shatter no nie do końca, możesz kupić z SKFu a możesz z chińskiej no name'owej fabryki, poza tym są różne typy łożysk - kulkowe, baryłkowe, walcowe, igiełkowe etc. z różnymi rodzajami uszczelnień, koszyków i konstrukcji
  • Odpowiedz
@KrzysztofMickiewicz: moj niebieski ma całą walizkę szczotek, szczoteczek, szmateczek, płynów, itp.do mycia roweru xd kupił też myjkę ciśnieniową i stojaki rowerowe do mycia.xd ale czasem jak nam się nie chce to idziemy na myjnię i tyle… xd
  • Odpowiedz