Wpis z mikrobloga

Ostatnio byłem ciekaw co słychać u mitomana Rado xD Okazuje się że związał się z kobietą i prowadzi PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCY się kanał na YouTube ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Całkiem fajnie mu wyszło jak na kogoś kto mieszkał w szalecie miejskim i zbierał kiepy z ulicy uważając to za sztukę xD A Pan Jacek Kurzątkowski musi zadowolić się hahmentami z Hamburga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#jto #jaktoogarnac
  • 22
  • Odpowiedz
@konstelacjaniesamowitosci: @szuleer: Chłop nic się nie zmienił, gdyby nie to ze przyciągnął wielu ludzi swoim prostactwem i szczerością to pewnie dalej by spał z szczurami. Obecnie mieszka chyba w Szkocji i wypiął się na kamerzystę z którym prowadził kanał, zarzuca mu sie wiecej krzywych akcji. Większość traktuje go jako coś w stylu patostreamera i ogląda do obiadku, jednak polecam i z tego zrezygnował bo raczej nie warto tej osobie generować
  • Odpowiedz
@Gentleman_Adrian: ale z czego się utrzymuje bo chyba nie tylko z YouTube? Nie chciało mu się pracować w Anglii czy USA już nie pamiętam gdzie popalał te cygara z chodnika, a teraz żyje na poziomie lepszym niż średni Polak, jak to jest?
  • Odpowiedz
@szuleer:
Chłop mieszkał w londyńskim szalecie. Zauwazył go Jaca prowadzący kanał o wszystkim, a później o bezdomnych. Całkiem się to przyjemnie oglądało i póki był ten jego kolega Sebastian to miało to potencjał na dużą ilość wyświetleń jak na standardy polskiego yt. Po chyba kilku miesiącach Seba zrezygnował z współpracy, później nagrał jakiś filmik w którym informował ze nie podobało mu się zachowanie Jacka i podobno odcinki były na rauszu. Natomiast
  • Odpowiedz
@szuleer: @Wookash071: @elperson: Swoją drogą chyba najlepszym momentem w tym całym uniwersum było pojawienie się rzekomego siostrzeńca Rado u którego Rado pomieszkiwał, a gdzie było nagranych kilka filmików z Jackiem. Rudy siostrzeniec nagrał potem filmik w którym mówił ze ci dwaj mieli intymne chwile u niego na strychu i ze ich na tym nakrył... xD Kanał opierał się na aferach i zbieraniu środków na jakaś chorą dziewczynę, nie wiem
  • Odpowiedz
@Gentleman_Adrian: Beka. Pamiętam jak znalazłem ten film gdzie Rado mówił o brexicie jeszcze w parku. Od odejścia Seby oglądałem to bardzo rzadko właśnie z powodu, że Rado zaczął gwiazdorczyć a ten siwy jeszcze go nakręcał xD
Pamiętam jak jeszcze byl chyba taki moment gdzie Rado mial fioletowe włosy i jeździł jakąś rikszą/dorożką xD
Ale odkąd zacząłem wiedzieć w necie smrody na właściciela tamtego kanału to zacząłem to omijać.
Całkiem niedawno pojawił
  • Odpowiedz
@Wookash071 tak, dorożka to chyba była jego pierwsza fucha jak jeszcze mieszkał w szalecie. Jaca nagrał o tym filmik. Natomiast rado twierdził że zna Londyn od podszewki xd próbował niby oprowadzać z dorożka natomiast gdzie tu logika jak on nawet podstaw angielskiego nie zna...
  • Odpowiedz
@Gentleman_Adrian: Ja to sie mocno zastanawiam skąd tacy ludzie biorą sie na ulicy w UK. Jak on tam nie był w stanie sie utrzymać, bo bariera językowa to skad oni mieli środki żeby sie w ogóle do Anglii wybrać xD Jak pewnie taki Rado raczej nie był szychą w Polsce
  • Odpowiedz
@Wookash071: Mieszkał w jakiejś małej miejscowości, opowiadał o jego życiorysie jego brat azi ale nie wiem czy dalej ma kanał (ten sam od strychu xd). Z tego co zauważyłem jest pewna zależność ze wyjeżdżają osoby nieporadne które nie znają jeżyków często w uciecze przed prawem, alimentami itd. Nie wiem czy Radek uciekał najpierw z Polski, teraz z Londynu do Szkocji - jednak się domyślam. Zastanawia mnie czy nasz kolega jacek podróżnik
  • Odpowiedz
@Gentleman_Adrian: No te odcinki o młodości cos pamiętam. Cos tam o zwierzętach mówił.
Ale to fakt. Głównie osoby nieporadne uciekają za granicę w nadziei, że zarobią niewiadomo ile, bo euro czy tam funt razy 4/5.
Ja sam pamiętam po mojej siostrze. W wieku 19 lat rzuciła średnią szkołę, bo po co jej. Nie pracowała chyba do 21/22 roku życia. Potem miała jakąś gownoprace przez agencję. Potem znowu cisza. I jak przyszło
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@szuleer: pojechał za kobietą do Szkocji i teraz na niej pasożytuje.
Baba naiwna to nabiera się na te jego gadki, wątpię żeby on podjął się jakiejkolwiek pracy.
  • Odpowiedz
@konstelacjaniesamowitosci: Przestałem oglądać JTO z 2 lata temu. Wtedy też było jakieś info, że się ogarnął jakieś mieszkanie czy coś i miał kobietę trochę puszystą.
Potem że to nie dla niego życie i pogodzeni z Jacą.

Ostatecznie nie wiem co przez 2 lata się dziao.
  • Odpowiedz
@Wookash071: Pamiętasz nazwę? Wszystkie patostreamy mi odeszły:
- Axelio z RetroArchiwizacji wziął się za fryzjerstwo i kosmetykę
- DanielMagical nuda jak cholera i nikt nawet nie chce ich odwiedzać
- JTO - 2.3 lata temu mawet fajne to było. Teraz? Porażkus max.

Kuchnia+ pozostaje
  • Odpowiedz