Wpis z mikrobloga

@Marek1991: to po co limitują graczy, którzy za dużo wygrywają? Zarabiają na każdym zakładzie ale wygrane też muszą wypłacać. Tylko, że statystycznie długoterminowo wygrywa może 1% graczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marek1991: a czemu mieliby zarabiać niezależnie od wyników? Jak jest niespodzianka to właśnie najbardziej cieszy się bukmacher, bo wiele kuponów zostało #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tabee: no ale jaka marżę ma bukmacher? Marżę to pobiera państwo w postaci podatku od takiego zakładu i od wygranej. Bukmacher zarabia na kuponach które nie wchodzą. Tak ja Ty piszesz to zarabia w uproszczeniu lotto. Z bukiem zakładasz się po konkretnym kursie i jak wygrasz to musi ci wypłacić. Nie ma żadnej puli do podziału, ani marży.
@tabee: no ale jaka marżę ma bukmacher?

Czyli sam się przyznajesz, że nie wiesz jak to działa, ale kłócisz się, że to ty masz rację. Może najpierw poczytaj o tematach w których się wypowiadasz, bo to co piszesz to tylko chłopski rozum, który nie za bardzo pokrywa się z rzeczywistością.
Nie, bukmacher zarabia na marzy.


@tabee: Stawiam 2zł i do wygrania mam 1.9zł na plus. Bukmacher ma tu 5% marży. Ja wygrywam. Powiesz mi jakim sposobem na tym zakładzie bukmacher zarobił na marży? Aby zarobić na marży to ktoś i tak zakład musi przegrać, bez przegranych zakładów nie ma zarobków na marży.
@pwone: Wpisz w Google jak zarabia bukmacher zamiast podawać jednostkowy przykład, bo chodzi o cały system. W skrócie- ktoś inny stawia odwrotność twojego zakładu, bukmacher jest tylko pośrednikiem i zabiera marże, do tego manipuluje kursami, dlatego jak dużo osób stawia np. na jakieś zdarzenie to kurs na nie spada. To tak jakbys zakładał się ze mną o wynik meczu a buk przy okazji ściąga kilka procent ode mnie i od ciebie.
@pwone kolego z jednej strony prosisz o wytłumaczenie, a z drugiej kłócisz się, że to ty masz rację, przecież dobrze wiesz, że bukmacherka to nie twoja dziedzina, więc czemu próbujesz uświadamiac innych ludzi? Jeśli czegoś nie wiesz to nie ma problemu, możesz wpisać w Google, możesz zapytać kogoś kto się zna, ale nie próbuj się popisywać wiedzą, której nie masz, bo wychodzisz na typowego Janusza.
Stawiam 2zł i do wygrania mam 1.9zł na plus. Bukmacher ma tu 5% marży. Ja wygrywam. Powiesz mi jakim sposobem na tym zakładzie bukmacher zarobił na marży?


@pwone: w taki, że prawdopodobieństwo zdarzeń mówi o tym, że powinieneś wygrać 2,1 zł, a nie 1,9 zł, ale bukmacher nakłada swoją marżę, czyli obniża kurs względem tego, jakie powinno ono być, jeśli gra byłaby sprawiedliwa.