Wpis z mikrobloga

Podliczyłem ile faktycznie trwała pierwsza połowa w meczu Holandia - Czechy. Jesteście ciekawi?

w 15 minucie było 10 min faktycznej gry
w 25 minucie było 15 min faktycznej gry
w 40 minucie było 25 min faktycznej gry

Sędzia doliczył 2 minuty tylko, pomimo regulaminowej 3minutowej przerwy na nawodnienie się xD.

UWAGA
Na moim stoperze faktycznej gry było 29 min 30 sekund xD.

Nie było zbyt dużo fauli i długich przerw, jednak rzuty rożne i wyrzuty z autu chyba zjadają najwięcej czasu. To nie tak, że gra była przerywana co chwilę, bo były też długie momenty po 2-3min bez żadnego autu czy faulu.
Ciekawe ile będzie w 2 połowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #pilkanozna #bukmacherka #ciekawostki
Castellano - Podliczyłem ile faktycznie trwała pierwsza połowa w meczu Holandia - Cze...

źródło: comment_1624812556ZIxjoagzfxzaI8FlrSyhc5.jpg

Pobierz
  • 53
@Castellano: przychodzisz na mecz który trwa 45 minut a tu przez doliczanie godzina, cały mecz to będzie zamiast dwóch z przerwą i doliczonym czasem. Jak sobie wyobrażasz że telewizje ułożą sobie ramówkę, wszystko jest układane pod reklamy i czas antenowy. Pauzowanie czasu zrobi z nogi piłkę ręczną gdzie jest nieobliczalne ile w końcu cały mecz trwa
@Castellano: od lat mówi się, że w futbolu powinien obowiązywać system 30-30 z zatrzymywaniem czasu zamiast jego doliczania i granie do tak zwanej "syreny", jak w koszykówce czy piłce ręcznej. Niedawno prezes Realu Madryt o tym napomknął podczas wywiadu, że kluby Superligi uznają to za dobre rozwiązanie, ale UEFA nie chce o tym słyszeć; na razie, przynajmniej.
@Castellano mało gry małem gry, ale regulamin nie zakłada 45 min faktycznej gry, tylko 45 min wliczając auty, faule i inne przeciąganie. plus czas doliczony
czy inne niestandardowe przerwy?


@Majsterzyna: przerwa na picie chyba sie do takich zalicza? W meczu pol-swe też e pierwszej połowie dostaliśmy 2 minuty doliczonego czasu jak sama przerwa na nawodnienie trwała prawie 4 minuty licząc zejście, przerwę i powrót do ustawienia na boisku
@Castellano: to jest mega niesprawiedliwe. Jedna drużyna będzie miała 50 minut rzeczywistej gry, a druga w innym meczu 75 minut. Powinna być synchronizacja zegarków i stopowanie czasu jak jest przerwa w grze. Doliczanie minut #!$%@?ć, bo nijak nie mają się do rzeczywistości


Racja. Coś jak w Halowce byłoby git. Bo z tymi różnymi czy autami to serio uwielbiają walki robic i podają sobie z rąk do rąk aż dopiero 3 wyrzuci
@Castellano: no i wg mnie na tym polega błąd, bo to wszystko są elementy gry. Odliczać powinieneś jedynie to gdzie gracze specjalnie przedłużają wznowienie gry, np. jakieś leżenie na boisku po faulu itp.
@DzikiJelonek:

a mówią że to taki wyczerpujący sport.. Pobiegać z 50 minut co kilka dni


no tak, bo jak jes rożny/aut to zawodnicy stają w miejscu i się nie ruszają xD
Walka o pozycje, krycie czy też przepychanki też są męczące.