Wpis z mikrobloga

Kolejna witaminka dresiarska zatopiona!

On skłonności do agresji i uzależnienie od substancji odurzających, zawiasy za handel i kurator.
Ona z kolei miała swojego kukolda, bo jej się przez chwilę odwidział zaćpany chłopak.

Rozstanie, a później wielki powrót i p0lka wpada na genialny pomysł żeby uczcić tę wielką miłość wydaniem miotu w postaci gówniaka.

Mijają 4 lata i co? Przyjaciel mi mówi, że widzial sebixa z jeszcze innym typem jak przenosili meble do ćpalni, bo koniec miłości! Seba ma delirium 2.0 - leci dalej w balet i #!$%@? węgorze XD

hahah nawet mi nie żal takich p0lek, jeszcze się karyńsku morda zziemniaczyła od makijażu w ilościach przemysłowych XD

Obyś p0lko beciaka nie znalazła, a jak znajdziesz to ja mu opowiem twoją historię. Nie będzie się dobry mirek marnował z p0lką. ha tfu.

#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #przegryw
Pobierz swiety_spokoj - Kolejna witaminka dresiarska zatopiona!

On skłonności do agresji i...
źródło: comment_1624742708mBP4n9krSyW1aKcHzWVBRV.jpg
  • 1
@swiety_spokoj: Jak byłem młody widziałem to zdjęcie na demotywatorach i myslalem sobie, ale patologia z tego kolesia (tego ze zdjęcia), normalna dziewczyna go nie zechce.

15 lat później rozumiem, że tu nie chodzi o patologię, czy pochodzenie ale o szczękę kwadratowa I każda dziewczyna by go chciała.