Wpis z mikrobloga

Siema Mikrokoksy, siema eksperci, siema gejmerzy, piszę z prośbą o pomoc w złożeniu pc do danej kwoty pieniędzy, PC głównie do gier, młodszy brat ma urodziny, a jedzie ja 6 letnim sprzęcie, pamietam jak ja musiałem grać na 8 letnim kapciu bo nie było pieniędzy, także chciałbym żeby miał trochę lepiej niż ja miałem.

Znajdzie się tutaj osoba, ekspert który siedzi w temacie i jest w stanie doradzić mi jaki zestaw kupić? Oczywiście nie za darmo. Wiem że karty graficzne są w tej chwili w #!$%@? drogie, ale może da się złożyć coś taniego co udźwignie tytuły sprzed 3 lat na średnich wymaganiach?

#pytaniedoeksperta
#pytanie
#mirkokoksy
#komputery
#gry
#ps4
#informatyka
#programowanie
#mirkokoksy
  • 7
@Lewusx: w belce na gorze masz podzialke na kwoty, bardzo sensowne zestawy skladaja w sumie od zawsze.

https://www.purepc.pl/jaki-komputer-do-gier-kupic-polecane-zestawy-komputerowe-na-czerwiec-2021-gotowe-konfiguracje-w-roznych-cenach

sam mysle nad wymiana calej budy, ale dopoki 3060 nie bedzie w normlanej cenie (rekomendowana przez producenta 1500 pln, w sklepach ~3000) to czekam.

z karta graficzna nic nie doradze. rynek stoi na glowie. moje uzywane 1060 jest obecnie drozsze niz je gdy je kupowalem 4 lata temu :P chiny niby walcza z
@Lewusx: Chyba tylko konsola na tę chwilę. Za rozsądnego peceta przepłacisz.
Edit: zawsze możesz rozważyć zakup xklocka + ultimate pass