Wpis z mikrobloga

@sixsixsix_: Mój pierwszy raz:
150mg rozmieszane w szklance coli i wypite. Przez 20 minut nic sie nie działo.
Po tym czasie trochę zakręciło się w głowie, poczułem ciężkość w brzuchu. Spodziewałem się na 20% bełta. Po około 10 minutach te negatywne wrażenia ustąpiły. Poczułem się radośnie, pełen energii i pełen miłości. Mialem nieodpartą ochotę na robienie minety, za co się natychmiast zabrałem. Byłem zachwycony tą czynnością, zajmowałem się tym z wielkim
  • Odpowiedz
@sixsixsix_
Jak dla mnie ma jak najbardziej działanie psychodeliczne i można czasem nawet z powodzeniem zrobić sobie po tym autoterapię, czy terapię w związku jeśli jesz z różową. Działanie jest dla mnie zajebiste, euforia i miłość do całego świata. Niestety czasami przez następne dni może być zwała, choć osobiście przeważnie miałem wręcz odwrotnie. Warto zadbać o odpowiednią suplementację.
  • Odpowiedz
@BudgetRevolution
To ja mam w zasadzie identyczne doświadczenia. Robienie minety, nawet jak masz flaka i nie jesteś w stanie dojść, potrafi sprawić więcej przyjemności niż standardowy seks zakończony orgazmem.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek kijek dawno wyjęty, chce tylko ostrzec przed hipertermią, sam się kiedyś gotowałem po przyjęciu 500mg w jeden wieczór, emka mimo swoich pozornie fajnych efektów, jest bardzo niebezpieczna.
  • Odpowiedz
@sixsixsix_: hmm pixa szczególnie pierwszy raz jest zajebista. Bierzesz i po jakiś 40 minutach jeb jestes nacpany to jak uderzenie młotem, czujesz się cool uśmiech na twarzy, rozmawia ci się zajebiscie. Coś pięknego
  • Odpowiedz
@sixsixsix_: ooo stary pierwsza pigóła to coś niesamowitego - nie przecholuj z dawką i będzie dobrze, no i klasycznie uzupełniaj płyny (niekoniecznie woda), lizaki, gumy wskazane, zależy też od otoczenia czy klub czy domówka niemniej jednak - jest zajebiscie
  • Odpowiedz