Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pierwsza bomba w życiu.
26 lvl. Praca fizyczna po 10 h dziennie, 5 dni w tygodniu plus trening 5 razy w tygodniu. Potrafię spać 3/4 h i jestem wypoczęty. Przyrost jeśli chodzi o masę mięśniową niesamowity. Ostatnie 2 lata trzymania diety i treningu nie dały mi tyle co dwa miesiące na cyklu, a #!$%@? w #!$%@? syfu (pizza, kebaby itp.) Planuję pociągnąć do końca sierpnia, ale wszystko zależy od wyników badań. Z wad to potężnie chce się ruchać i non stop stoi fujara (serio). Ogólnie myślałem, że narkotyki są zajebiste, ale to jest jeszcze lepsze. Czuję się #!$%@? jak Bóg.
#sterydy #silownia #trening

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d6502e687918000a2162e1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 21
  • Odpowiedz
bomba to wiem już, ale odblok?

@Mikser_wieczorny: Okres odstawienia środków i próby przywrócenia organizmu do normalnego stanu/funkcjonowania. Po odstawieniu środków organizm jest zazwyczaj zablokowany. Jako że dostawał hormony z zewnątrz na cyklu, organizm przestał je naturalnie produkować i po nagłym odcięciu ich dopływu (czyt. zejściu z bomby) naturalne hormony (m.in. testosteron) są często na bardzo niskim/złym poziomie. Żeby przywrócić je na odpowiedni poziom trzeba odczekać jakiś (krótszy lub dłuższy) czas.
  • Odpowiedz
@Mikser_wieczorny Chyba można brać małe dawki przez bardzo długi czas (właściwie to przez większość życia), przy czym dawki typu 25 mg co dwa dni to jest tzw. TRT - hormonalna terapia zastępcza. I to raczej taka "słabsza". Ma to umieścić poziomy hormonów osoby chorej (tudzież po prostu nieco starszej, kiedy to naturalna produkcja już zwyczajnie zauważalnie spada, np. 40+ lat) na poziomie zdrowego, młodego mężczyzny, co ogólnie powinno przełożyć się na
  • Odpowiedz