Wpis z mikrobloga

@MasterChief112PL: przeciez probuje zrozumiec waszego poteznego gejm pasa i to, czym niszczy te kijowe klikadelka na 6h od sony xD Teraz mowisz ze to gry dla biedakow, to wkoncu sie zdecyduj, czy game pass jest dla biedoty z kijowymi grami czy to zbawienie gejmingu, bo sie gubisz xD

Zabolalo oranie twojego przydupasa ze musiales az zaznaczyc 0 iq (erbełt chyba dostal orgazmu plusujac posta xD)? Dawno okazales sie zerem i tchorzem,
@Dante27: oj piecze piecze, bo Cię nie oznaczyłem, a od razu atak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież to Ty nie masz PS+ i grasz w jakieś bieda indyki których ja nawet nie tykam tylko gram w gry AAA jak np ostatnia Yakuza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzę już głupotę większą niż Stinky prezentujesz powielając te zdjęcia gdzie każdy myślący człowiek to wie, że
@Dante27: Przypomnę, że jedynie kto okazał się tchórzem i 0 to Ty, bo bałeś się zagrać ze mną, ale co się dziwić jak Ty grasz w takie gry jak na zdjęciu powyżej z Twojego profilu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja 90% to nie znam gier w które grasz, bo to jakieś indyki do nabijania trofek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oj piecze piecze, bo Cię nie oznaczyłem, a od razu atak ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MasterChief112PL: xD fikol 1


Przecież to Ty nie masz PS+


@MasterChief112PL: a to jakis wyznacznik? 2 #!$%@? gry na miesiac robia roznice? Fikol 2

grasz w jakieś bieda indyki których ja nawet nie tykam tylko gram w gry AAA jak np ostatnia Yakuza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dante27: Nie chciałeś grać, bo wiesz, że byś dostał baty ode mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież Ty nie grasz w żadne gry wymagające tylko jakieś 1h platyna indie games ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie muszę dla nikogo pracować i jak chce to cały tydzień mogę grać, bo ludzie z wyższą inteligencją wolą sami prowadzić biznesy niż u
PS. Wiekszosc tych "gier dla biedakow" jest tez w game pasie, a waszym naczelnym argumentem jest roznorodnosc gej pasa i ciekawe indyczki ktore wam starcza do 2024 az MS wyda cos konkretnego (xD). Wiec po raz drugi, zdecyduj sie chlopie, wysmiewasz idee gej pasa czy jednak nie xDD
gdzie każdy myślący człowiek to wie, że to było by podpuszczać ćwierćinteligentów w tym również Ciebie


@MasterChief112PL: a, no i przykladowo pisanie o lizaniu odbytu czy "possaniu" cyckow jak ostatni spermiarz na necie to "podpuszczanie" innych, fakt, nie skapnalem sie xD
@Dante27: A co wolisz chłopców? Wybacz nie wiedziałem dla mnie to normalne jaranie się płcią piękną ale szanuje, że wolisz facetów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie rozumiem idee game passa według Ciebie, bo ja nie gram w indyki z tej usługi. Yakuza to nie jest indyk radzę się zapoznać z grą, bo grasz w takie słabe gry, że chyba nie masz w co grać serio...( ͡°
A co wolisz chłopców? Wybacz nie wiedziałem dla mnie to normalne jaranie się płcią piękną ale szanuje, że wolisz facetów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MasterChief112PL: xD Fakt, normalnym jest spermienie jak niewyzyty 13 latek (ktorym najprawdopodobiej jestes) po calym internecie i pisanie ze wylizalbym komus odbyt xD

Nie rozumiem idee game passa według Ciebie, bo ja nie gram w indyki z tej usługi.


@MasterChief112PL: no to
@Dante27: Wow i co mnie obchodzi, że ograłeś te gry? Ja w te gry będę grać teraz to co gorsze od razu czy jak? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie przeglądałem Twojego całego profilu tylko to co wyświetliło się na głównej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziwne, że mówisz słabe gry jak oceny ludzi są bardzo wysokie tych gier... ( ͡° ͜ʖ
@Dante27: Cyc z Polski C wciąż nadaje? W końcu pozbierał się po ostatnim oranku, widać silniejsze medykamenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pomny ostatniej klęski z pięcioma s0niarzami za plecami, już mnie nie oznaczasz, żebym znowu nie zaorał? Prawidłowo.
Obsmarowywanie po cichu i na discordach to to co s0niarze lubią i uprawiają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MasterChief112PL: o widze przydupasa zawolales do pomocy i plusowanka xDDDD

Na glownej stronie wyswietla sie cala lista, wiec nie trafiles z argumentem, no ale rozumiem, fikol kolejny xD Dziwne ze piszecie ze exy sony to klikadelka na 6h, kiedy maja bardzo wysokie oceny i swietne opinie odmienne od waszych xD
No nie kupowalem gier, jak skonczysz szkole to zobaczysz ze nie zawsze jest czas #!$%@? 24/7, ale to jeszcze przed toba
@Dante27: haha póki co to Ty się ośmieszasz i to nieźle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skoro Cię na PS+ nie stać to pewnie też nie masz takiego sprzętu w domu jak ja chociażby Macbook Pro M1, Apple Watch 6 LTE, Airpods Pro czy iPhone 12 Pro ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak zaczniesz zarabiać dzieciaku to zaczniesz kupować też gierki, bo póki co to
@rbbxx: ze ty nie przeczytasz jestem pewien, za duzo tekstu dla kogos z ujemnym iq, a teraz poplusuj posty kolegi i wracaj do pomieszczenia dla pieskow

Skoro Cię na PS+ nie stać to pewnie też nie masz takiego sprzętu w domu jak ja chociażby Macbook M1, Apple Watch 6 LTE, Airpods Pro czy iPhone 12 Pro ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MasterChief112PL: no ba, wywnioskowales to po
A jak Ci wrzucę foto mojego sprzętu co wymieniłem to usuniesz konto, bo Cię zaoram?


@MasterChief112PL: ale ja mam w dupie twoj sprzet, wrzuc swoje konto o ktore prosze od 2 miesiecy i sie fajdasz za kazdym razem panicznie sie przed tym broniac xD

Uspokój się Cycu, nerwy nic tu nie pomogą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rbbxx: okej ujemna umyslowo istoto