Wpis z mikrobloga

@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: Nie żartuj, zdjęcia jaj nie będę Ci wysyłał.
Kurła z kim ja tu przesiaduję, jeden w związku z przegrywem strugającym fleshlighty z puszek po czipsach, kolejny każe mi wywalać jaja na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Opanujcie się szaleni s0niarze...
  • Odpowiedz
@Dante27: Tłumaczyłem to już Twojemu partnerowi. Zacząłem porozumiewać się z Wami Waszym językiem, czegoś jeszcze nie rozumiesz? Pytaj śmiało cycu z Polski C.
  • Odpowiedz
@greven: Japa tam, cycu z Greven.

@Dante27 Nie pozywam niepełnosprawnych... Bić też mi się nie zdarzyło więc możesz być spokojny.

Jeszcze jakiś s0niarz do wyjaśnienia? Po kolei, żebym którego nie wyjaśnił 2 razy.

PS. Ziomy s0niarze, z nerwów zapomnieliście się nawzajem przyplusować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@greven: Japa tam cycu z Greven. Hans oporządzony?
Skoro tak to witaj na wykopie, możesz chwilę odsapnąć w zacnym gronie. Może Ci IQ skoczy...
  • Odpowiedz
Japa tam cycu z Greven. Hans oporządzony?


@rbbxx: Już to raz napisałeś, dosłownie postaw wyżej - ten dowcip nie staje się śmieszniejszy za drugim razem xD Masz demencję czy po prostu jesteś upośledzony?

Skoro tak to witaj na wykopie

Witaj na wykopie, gadamy o fifie i umawiamy się na bójkę jak się pokłócimy - do napinek z randomami na wykopie to trzeba mieć IQ, ulala! xD
  • Odpowiedz
@greven: Ja się umawiałem na wyjaśnianko, Ty co najwyżej możesz zmienić Hansowi pieluchę ciepły kluchu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym jesteś cycem z Greven, cycu...

Cieszy mnie Twoja frustracja, która jest tak ogromna, że przejrzałeś już wszystkie moje wpisy. Doceniam zainteresowanie. Jak się nie ma własnego życia dobrze jest żyć choćby cudzym, wykopowym,
  • Odpowiedz
@Voltix: Nie wiem czy to zaakceptują ale skoro tam mieszkasz a nawet masz dostęp do netu, to chyba nie jest z tą akceptacją aż tak źle. Gratuluję, najważniejsze, że sobie radzisz...
  • Odpowiedz