Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Polecacie nawiązywać współpracę z jakimś trenerem? Chciałbym zacząć ćwiczyć kulturystycznie, dietę umiem sobie ogarnąć interesowałby mnie tylko plan treningowy, ewentualnie jakieś tipy co do diety np czy codziennie trzymać określoną ilość kcal czy np więcej w dni treningowe. Za tydzień koniec redukcji i rozpoczynam powoli budować masę bo chudo już jest ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#mirkokoksy
#pokazforme
#mikrokoksy
G123 - Polecacie nawiązywać współpracę z jakimś trenerem? Chciałbym zacząć ćwiczyć ku...

źródło: comment_1624615813swriE2Z1k9A9A7qv7X1LEa.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@G123: Co do tipów to polecam lekka przewagę wegli w dni treningowe, analogicznie w te nie treningowe wiecej tłuszczy, o ile to nie bylo juz dla Ciebie logicznym aspektem.
białko na stałym poziomie - 2g/kg

Co do budowania masy to raczej utrzymuj surplus raczej na stalym poziomie (zalezy czy clean czy dirty bulk) tak 10-20% dodatkowo. A nie warto utrudniac sovie zycia i jesc mniej w nie treningowe tylko po
  • Odpowiedz
@G123: Ja mam 174 więc różnica niewielka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od jakiej wagi zacząłeś mieć widoczną kratkę na brzuchu? Aktualnie też się odchudzam i jestem ciekaw
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gustav88: w sumie tak przy 70kg było widać górę, ale u mnie najgorszy był dół brzucha, który od zawsze był ulany, dlatego stwierdziłem, że schodzę mocno, żeby to spalić i zaczynam sobie powoli masować
  • Odpowiedz
@G123: po co ci trener jak masz taką formę? Wygląda na to, że znasz się na tej robocie. Jak chcesz być kulturystą to musisz zdobyć receptę na sterydy i przytyć 30 kg
  • Odpowiedz
@Kacper1111: ciężko powiedzieć, na siłowni mam taką wagę za chyba 15k zł xD i wyszło że mam niby 7% tłuszczu, ale ja się tym nie sugeruję tylko patrze w lustro
  • Odpowiedz