Wpis z mikrobloga

Nie mogę dojść do porozumienia z żoną. Budujemy dom i jest dyskusja czy okno w dużej łazience ma być otwieralne. Ja oponuje za tym aby była tylko szyba bez otwierania bo będziemy mieć rekuperację, łazienka jest duża i okno wysokie 70x210. Ona że musi mieć przynajmniej uchylne bo wilgoć i para, musi być wietrzone. Co wy myślicie na ten temat? #budowadomu #budujzwykopem
  • 141
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: większość łazienek nie ma w ogóle okkna i jakoś się sprawdzają. Wytłumacz (powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)) żonie co to rekuperacja to może zrozumie.
Chociaż wątpię i dla świętego spokoju pewnie skończy się na otwieranym
  • Odpowiedz
była tylko szyba bez otwierania bo będziemy mieć rekuperację, łazienka jest duża i okno wysokie 70x210. Ona że musi mieć przynajmniej uchylne bo wilgoć i para, musi być wietrzone

@GrzegorzPorada: to jest największy błąd, rekuperacja nie zawsze wszystko wyciągnie bo nie przewietrzysz tak szybko jak na 5 min uchylenie okna, uchylne okna muszą być. Borykałem się z tym samym problemem - fix zamiast uchylnego i po przeczytaniu opinii, którzy poszli we
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GrzegorzPorada: 60 cm na szybę to myślę wystarczająco i tak, jeśli tyle wysokości co mówisz. Już balkonowe okno mam węższe. Nie warto szukać problemów i czasem pójść na kompromisy. Z perspektywy czasu oraz zakończonego remontu nieraz widzę moje decyzje były boomerskie i akurat u mnie skupione na kosztach. Nie popełniaj tego błędu ( ͡ ͜ʖ ͡) wiem jakie nerwy przynoszą wspólne remonty i jak patrzę na
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: My mamy rekuperacje i łazienkę bez okna. Daje radę, ale szczerze wolałabym jednak mieć to okno i czasami wywietrzyć. Nawet na najmocniejszym ciągu nie jest to super wietrzenie i teraz raczej kombinowałabym jak tu miec jednak to okno. Na szczescie w drugiej łazience jest normalnie z oknem.
  • Odpowiedz