Wpis z mikrobloga

Obolały Jan Łoś na podłodze magazynu, tuż przed swoją śmiercią: Ludzie naokoło chorują, a ja jestem zdrowy. Może trochę kataru mam, ale piję wodę z cukrem, bo to najlepsze lekarstwo na dzień dzisiejszy

#kononowicz #lesgos #patostreamy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lechulechu: Nie chce skonczyć jak Lesgosianotv, ale mam nadzieje, ze jak bede umieral to też w niewiedzy, ze umieram. Oczywiscie bede chcial sie ratowac jak choroba zaskoczy nie to co łun z rodzinką co mu pomogla gnic w domu, bo go zamordujo w szpitalu.
  • Odpowiedz
@okuratny22: A jak zaprowadzisz do szpitala kogoś, kto do tego szpitala nie chce iść, i do tego ma rodzinę foliarską, twierdzącą że w tym szpitalu mu się krzywda może stać?

Nie wiadomo w sumie na co lesgos umarł. Żył jak żył, pił jak pił, #!$%@?ł surowe żeberka bo taką miał ochotę i już.
  • Odpowiedz
@okuratny22 Jeśli założymy że jego przepuklina którą miał od samego początku "działalności" w US17 tak naprawdę była nowotworem to Janek cokolwiek jego rodzina nie zrobiła to życia by mu to zbytnio nie przedłużyło. Jednak picie aldonówki i dieta masakrująca układ pokarmowy swoje zrobiły.

US17 próbował zaprowadzić go do szpitala lecz śp. Lesgos nawet w rozmowie parę dni przed zmianą miejsca zamieszkania bardzo się przed tym wzbraniał.
  • Odpowiedz
@DonTadeo: Chyba nawet wezwali karetke jego ziomki od nagrywania(bylo nagranie) tylko zbadali pobieżnie jak to ratowniki, nie chcial jechac i nara. Oczywiscie w tle bylo slychac tereske jebnieta, ze mordują.
  • Odpowiedz
@Rododendronborodo:
No bo może stać się mu krzywda w szpitalu. Pavulon by prawdziwy, podobnie jak ta pielęgniarka która zabijała swoich pacjentów. Z jakiegoś powodu contrarian genes istnieją.
Ktoś nie robił czegoś co robiła cała reszta i mu się to opłaciło. Bardziej niż reszcie.
  • Odpowiedz
@armacoder: @armacoder @Rododendronborodo
To nie jest tak zero-jedynkowo, że jak coś się nazywa "szpital", to chce naszego dobra. Chce pieniędzy, nasze dobro jest opcjonalne. Czasem po prostu jedno jest niezbędne, żeby drugie zaistniało. Konona chcieli się pozbyć, ciągle był pod wpływem leków ogłupiających. Nie chcieli go trzymać i niańczyć.
  • Odpowiedz
@wypok312: i tu ci trzeba przyznać rację, bo z tym szpitalem mogło być różnie, nawet epidemia pokazała, że nasz poziom opieki medycznej to dno a lekarze na państwowym mają pacjentów w dupie, niemniej szkoda Janka, może ten szpital, co by pomógł, ale skoro tu inni pisali, że to mógł być nowotwór to chyba jednak nie
  • Odpowiedz