Wpis z mikrobloga

Nie #!$%@? was Borki i reszta ekspertów, którzy niby kochają polski futbol i chcą dla niego dobrze, jednocześnie mówiąc ze zawsze powinniśmy być defensywna drużyna i grać z kontry. Dodatkowo już chcą kolejnej zmiany trenera. Marzy mi się żeby dodzwonić się do Hejt Parku i zapytać Stana co mają w głowie wygadujac takie głupoty i co sądzi o #!$%@? jego kolegi. Nie pamiętam reprezentacji, która potrafi z 0:2 wyciągnąć na remis. Gdyby nie Krychowiak, to wyszlibyśmy z grupy. Z Bielikiem, Milikiem i Piątek to wyglądałoby zupełnie inaczej. Po prostu los zabrał nam dobrych piłkarzy, którzy by zadecydowali w takich spotkaniach jak wczoraj. Nie ma co rozpaczać, niech Sousa wpaja ten styl gry i mental piłkarzom. Sousa TOP i #!$%@? z polskimi trenerami, koniec #!$%@? z naszą myślą szkoleniowa. Żadnych Probierzy i Michniewiczów, Papszuna też zostawcie w spokoju. Niech te dziennikarze i kolejni prezesi nie zabierają polskiemu kibicowi wiary w reprezentację. Nie marnujmy kolejnych lat z polskim trenerem. Wiecznie żyć nie będziemy, a sukces reprezentacji ns wielkim turnieju też chcę zobaczyć.
#reprezentacja #kanalsportowy #mecz #pilkanozna #euro2020 #weszlo
  • 25
@JPRW: to są idioci, słuchając ich #!$%@? się niemiłosiernie. Chcą zwolnienia Sousy, gdzie zaraz gramy mecze el. MŚ i za półtorej roku jest mundial. Co najlepsze.. Borek uważał zawsze, że w polskim prezesom klubów ekstraklasy brakuje cierpliwości do trenera. To ja się #!$%@? go z chęcią bym zapytał, skąd ma wątpliwości co do Sousy po 3/4 miesiącach i czemu uważa, że z Michniewiczem byłoby lepiej? Z Bońkiem można się nie zgadzać,
@huragan_kelly: Borek w studiu TVP i we wczorajszym live na Kanale Sportowym, bo on ma "wątpliwości". Bo zdobyliśmy tylko punk z Węgrami (XD). Bo wygraliśmy tylko z Andorą. Z Węgrami, którzy grali jak równy z równym z Portugalią, Francją i Niemcami.. w dwóch ostatnich przypadkach remis. #!$%@? tam, że w praktycznie każdym meczu gdyby dołożyć jeszcze dobrą defensywę i bramkarza, który obroniłby ekstra piłkę, to bylibyśmy w odmiennej sytuacji. Brakuje szczęścia
Stana co mają w głowie wygaduja


@iksboks: takie #!$%@?. Jak obrona gra zle to mowia zeby grala lepiej jak atak jest zly to lewandowski musi grac lepiej itd. Jak trener przegrywa to zachowuja sie jak janusze i do zwolnienia jak gra dobrze to "nie byl to dobry mecz jeszcze wiele brakuje"

zupelnie nie wiedza co trzeba zrobic zeby bylo lepiej a widza tylko to co widza wszyscy( ͡° ͜ʖ
@iksboks borek to mnie wkurzył tymi pozowanymi zdjęciami z meczu ze Słowacją, wiem już że nie cofną się przed niczym aby kogoś zniszczyć. Jedynie Pol widzę że trzyma dystans od nich, chociaż też niedawno pieprzył że Sousa out po mistrzostwach.
@iksboks: Po prostu realnie oceniają sytuację i to co widzą na boisku bo znają się na piłce w odróżnieniu od takich januszy wykopków jak ty. Jakbyś się dodzwonił to za pewno byś został wyjaśniony na argumenty w 10 sek jak zresztą wszyscy ci Janusze tam dzwoniący. Wiadomo Sousa top, 1 win na 8 meczy z Andorą xD obrona to sito, ale styl gry się zmienił to widać i jak strzelamy gole?
"#!$%@? tam, że w praktycznie każdym meczu gdyby dołożyć jeszcze dobrą defensywę i bramkarza"
@iksboks:

GDYBY. Ulubione słowo polskich kibiców. Nie zastanawia cie że to słowo zbyt często pada?
Gdyby tak dołożyć nam po bramce w każdym meczu to byśmy wyszli z grupy a gdyby dać obywatelstwo kimichowi, mbappe i kante to byśmy doszli do ćwierćfinału a gdyby połamać nogi przeciwnikom too. A gdyby tak poprostu zacząć dobrze grać bez tego
@alvaroZcamaro: do tego zmierzam, że widać poprawę względem Brzęczka. Zmiana mentalu tych patałachów przynosi skutki, potrafimy odrabiać. Niestety wczoraj graliśmy 2 już mecz w 10 (https://streamable.com/2s0jon). Ciężko cokolwiek wyrokować, ale wydaje mi się, że jak wróci Bielik i reszta, to będzie poprawa. Zmiana sposobu gry na dominowanie rywali i granie piłką to proces długofalowy. Nie da się od tak dobrze grać atakiem pozycyjnym, jeśli grało się z kontry cały czas.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@iksboks: nie dzwon, rozmowa ze Stanowskim nie ma sensu, zaśmieje się gburowato, zada Ci jakieś śmieszne pytanie, odwróci kota ogonem i ostatecznie Ty wyjdziesz na debila. To jest stary cwaniak, na tyle tez skuteczny w dyskusji, zwlasza w swoim programie, że i tak wyjdzie na jego.
@iksboks No jest sporo zawodników nieobecnych. Bielik, Góralski, Milik z Piątkiem ale nasze najwieksze problemy to brak zawodników na wahadła i obrońcy. Nawet gdyby oni byli na boisku to itak są dziury w obronie. Środek pola i atak można poprawić ale co z bokami. A wogle to tak mieliśmy grać pilką a i tak słabo to wyglądało a bramki wpadały często właśnie z kontry.