Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zdałem dzisiaj ostatni egzamin na studiach. I bardzo mi smutno, że zaczynają się wakacje...
Oskarki w tym czasie będą walić seksowne Julki, a ja oczywiście z racji tego, że mieszkam na wsi będę musiał w kurzu i 35 stopniowym upale oraz hałasie szuflować zboże.
#przegryw #wakacje

PS. nie mam konta na wykopie a musiałem to jakoś z siebie wyrzucić

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d489234dac4f000b201a84
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
Oskarki w tym czasie będą walić seksowne Julki, a ja oczywiście z racji tego, że mieszkam na wsi będę musiał w kurzu i 35 stopniowym upale oraz hałasie szuflować zboże.


@AnonimoweMirkoWyznania: masz kiepskie myślenie. Walić julki może prawie każdy, setki tysięcy oskarków. Ale tylko nieliczni mogą w wakacje za darmo #!$%@?ć przy zbożu. Więc jak widzisz, masz bardziej eksluzywne zajecie i bardziej egzotyczne. To tobie oskarki powinni zazdrościć ( ͡°
@AnonimoweMirkoWyznania: Wejdź na spotted jakiejś miejscowości turystycznej nad Bałtykiem, opublikuj wpis "Szukam pracy z zakwaterowaniem" i już masz wakacje życia i jeszcze całkiem fajnie zarobisz. W gastro pracują super Julki, poznasz kogoś, pośpisz z nimi na kwaterze pracowniczej itp. Tylko trzeba nie myśleć jak przegryw i tylko ciągle narzekać i się nad sobą użalać.