@red7000

@red7000: Bardzo mnie to cieszy, że beton z FIFA i UEFA w końcu otworzył się na jakieś zmiany. VAR, więcej zmian w meczu, Conference League, teraz to. Nawet jeśli końcowo nie przyniesie to szczególnie pozytywnych efektów, to zdecydowanie trzeba próbować, bo w dobie social mediów zainteresowanie piłką nożną wśród młodego pokolenia leci mocno w dół. Ten sport musi ewoluować.
Teraz czekam na zatrzymanie czasu, a nie doliczenie z dupy na oko według uznania sędziego. Ostatnio tutaj z mireczkiem jakimś liczyłem, na Euro mecz Mołdawia z kimś tam. W jednej połowie 13 min bez gry a doliczone 2 minuty, w drugiej połowie 15 min bez gry a doliczone 4 minuty. To wypacza wynik. Wtedy można pomyśleć nad pozostawieniem 5 zmian nawet po pandemii bo gra na czas nie będzie się opłacać, a
A jesli nie chca tak dlugo grac jak np. 45 min rzeczywistego czasu to niech graja 35-40 min ale z zatrzymywaniem czasu. W wiekszosci sportow tak jest i nie ma problemu z tym nikt. Hokej, pilka reczna, rugby itp...

@Braand: każdy mecz piłki nożnej trwa ok. 60 minut (samej gry). Gdyby grano na czas to każdy mecz by trwał mniej więcej właśnie 90 minut.