Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@sihil: chyba że średniowiecza się urwałeś. W NBA masz taki system, w NHL jest taki system i jeśli jesteś ciekawy jak to działa, to wklep pytanie w google, bo masz wiele artykułów w tym temacie i nie jest to jakaś #!$%@? czarna magia
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Maib stopy... No nie wiem, Lukaku spalił o szerokość połowy stopy. Mogliby liczyć od korpusu. Wyciągnięte nogi czy ręce wg mnie nie powinny łamać linii spalonego, bo wtedy za dużo zależy od otoczenia i zbieżności stopklatki z kamery z momentem podania.
  • Odpowiedz
@sun_belt: zatrzymanie zegara i skrócenie czasu gry do na przykład 2x40 minut. Pozostawienie 5 zmian. Możliwość zgłoszenia 3 varów przez każda z drużyn, które nie zostały zainicjowane przez sędziego. Tak to widzę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PeterGosling:

przypiszę jeszcze tutaj - że grałoby się do ostatniej akcji - czyli jak kończy się czas to drużyna która jest przy piłce może jeszcze skończyć akcję - tj. grać dotąd aż piłka nie wyleci lub ktoś z drużyny atakującej nie popełni faulu.


Ale tak naprawdę, czemu nie mogłoby być jak w koszykówce? Duży, widoczny dla graczy zegar i mija 90 minut i syrena kończy mecz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@red7000 A ja czekam na zmianę przepisu definiującego zagranie ręką. Powinno być tak, że zagranie ręką jest jak ruch ręką zmieni trajektorię lotu piłki. A co do gola na wyjeździe to dwukrotnie powinien liczyć się tylko pierwszy.
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc: mission impossible to chyba nie spamować mi powiadomień XDDDDDDDDDD specjalnie po to usunąłem a #!$%@? jeszcze pewnie z 5 powiadomień przyjdzie ja #!$%@? XDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz