Wpis z mikrobloga

HONK HONK

Clown world - patrzcie na to bracia prawacy. Lewacki Disney oszalał i królewnę Śnieżkę zagra murzynka, rodowite serce Afryki, córka dwójki niebiałych imigrantów - Kolumbijki i Polaka. Jak wiadomo oba te kraje nie zaliczają się do kręgu krajów Cywilizacji Białego Człowieka.

Niestety wstrętne lewactwo zakopało nam to wartościowe znalezisko. Lewaki znów udowadniają że są zwykłymi rasistami i grzebią aktorce w życiorysie żeby udowodnić że jest biała, podczas gdy na zdjęciu widać że ewidentnie czarna. Dajcie pod spodem najlepsze memy z G. Floydem żeby lewaków zapiekły dupki hehe.

Chwała Wielkiej Białej Polsce! Jeszcze Polska nie zginęła!

#bekazprawakow #neuropa #rasizm
Kozajsza - HONK HONK

Clown world - patrzcie na to bracia prawacy. Lewacki Disney o...

źródło: comment_1624521293K4UL59YJQ21KLEtDqUZqGI.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kozajsza: Wyobrażacie sobie powiedzieć dystyngowanemu właścicielowi plantacji na amerykańskim Południu z XIX wieku, że ten chłop-imigrant z Europy Wschodniej także należy do rasy białej?

Ja sobie nie wyobrażam.
  • Odpowiedz
Wyobrażacie sobie powiedzieć dystyngowanemu właścicielowi plantacji na amerykańskim Południu z XIX wieku, że ten chłop-imigrant z Europy Wschodniej także należy do rasy białej?


@am_anfang_war_napoleon: Całkiem kreatywny sposób na popełnienie samobójstwa.
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: Kiedyś widziałem jakaś klasyfikacje białej rasy (w formie piramidy), gdzie na szczycie byli Anglosasi (najlepiej zarządzający) i Germanie (najbardziej twórczy), a Słowianie gdzieś na dole jako siła robocza xD
  • Odpowiedz
@Kozajsza:
Już abstrahując od jej rasy. Ekhem, cytat z baśni:

"Ah, what would I give to have a daughter with skin as white as snow and cheeks as red as blood." After a while a little daughter came to her with skin as white as snow and cheeks as red as blood. So they called her Snow White.

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale główna bohaterka ma na imię "Snow
  • Odpowiedz