Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję porady. Pracuje w januszexie jako IT na umowie zlecenie. W pracy jest dwóch IT, z czego chłopak teraz poszedł na opiekę, bo dziecko mu się urodziło, a mi kończy się umowa 30 czerwca. Tej umowy nie chcę przedłużać i teraz patrząc na to, że zostaną bez informatyka muszę ich powiadamiać o tym fakcie wcześniej? Grozi coś za taką akcję? Nie wypowiadam im umowy a jedynie nie przedłużam jej.
#praca #pracait #januszex
  • 50
@krst0: nic nie grozi, ale z kim Wy ludzie na tym wykopie pracujecie, że wszędzie macie tylko januszy i wrogów, złodziei co wam tylko chcą #!$%@?ć życie?!?!?!

Normalne, że możesz wspomnieć, że nie przedłużasz, zdziwiony jestem, że w rozmowach z innymi ludźmi na dziale nei pada to pytanie. Pewnie zakładają, że miałeś okres próbny, nie zwalniałes się to chcesz dalej pracować. Wy na wykopie nie potraficie w ogóle w interakcje międyzludzkie
@krst0: Nie musisz nikogo powiadamiać, co nie zmienia faktu, że przyzwoitość tego wymaga. Jeśli byli lojalni wobec Ciebie to zachowaj się tak samo. Kiedyś może tez zostaniesz Januszem biznesu i ktoś postawi Ciebie w takiej sytuacji.
@krst0: Hej, przeczytalem co napisales i komentarze i chyba nikt nie napisal jak bedzie faktycznie.
Kolega wzial opieke, to pewnie legalnie 2 tygodnie jako ojciec, plus dwa dni jak mu sie urodzilo.
Tobie sie umowa konczy 30.06
01.07 nie ma Cie w robocie i tamtego.
NIC SIE NIE STANIE, oprocz.
Zadzwonia do Ciebie czy chcesz umowe, bo sie zorientuja ze Ci sie skonczyla, Ty powiesz ze nie a kolega ktory ma