Wpis z mikrobloga

@illneverfallinlove: może to kwestia indywidualna (albo mam fałszywe wspomnienia), ale wydaje mi się że się już sama pilnowałam. Na pewno rok później- zrobić wszystko i pyk, pora na roller coaster tycoon ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Imagination: ja słyszałam o zadaniach na wakacje, niby takich co by zajęły ze dwa dni, ale to ciąży na głowie. A powinno tylko tym, którzy mają poprawkę
  • Odpowiedz
@IGABOI: Ja jeszcze pamiętam nieśmiertelne "Wszystko trzeba zjeść" jak odmawiałem zjedzenia czegoś bo mi nie smakuje. Czułem się gorszy z tego powodu bo myślałem, że wśród ludzi dorosłych standardem jest, że je się wszystko aż sam nie dorosłem i nie zobaczyłem, że praktycznie każdy ma jakieś upodobania żywieniowe i jak wielkim problemem jest zaproszenie większej grupy ludzi na obiad w jakieś specyficzne miejsce bo zaraz ktoś marudzi, że on tego
  • Odpowiedz
"Zmęczona po szkole? A czym ty dziecko możesz zmęczyć się w szkole? Pójdziesz do pracy to porozmawiamy".


@Silmarils: A później jak poszedłem do pracy to się okazało że jest lżej niż w szkole, nie ma prac domowych (kończysz pracę to kończysz a nie wracasz do domu siedzieć nad książkami dalej), nie ma stresu jak nauczycielka losuje kto do tablicy a wszyscy siedzą nieprzygotowani i modlą się żeby nie trafiło na
  • Odpowiedz
Ja jeszcze pamiętam nieśmiertelne "Wszystko trzeba zjeść" jak odmawiałem zjedzenia czegoś bo mi nie smakuje. Czułem


@Tommy__: Miałem z tym poważne przejścia. Siedziałem długo przy stole w domu. Z przedszkola też przemycałem ciasteczka SAN, które wyrzucałem przez balkon. Dostawaliśmy kisiel i te ciasteczka. Dla mnie gorsze niż zupa mleczna. Moje dzieci mają więcej szczęścia. Nikt, nigdy nie ma ich przymuszać do jedzenia czegokolwiek. Zachęcamy, żeby spróbowali, ale to wszystko. Tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@analogiczna: ja z tego co pamiętam to też już mniej więcej sama potrafiłam ogarnąć plecak do szkoły itp. ale bierz box uwagę że te 18-19 lat temu nie mieliśmy dostępu niemalże non stop do sprzętów które odciągały nasza uwagę. Chociaż ja i tak staram się bardziej zainteresować ich kreatywnymi rzeczami kupiłam im zestaw do slima, playdoch cały zestaw z akcesoriami, piasek kinetyczny z foremkami. Ale takie rzeczy to tylko na
  • Odpowiedz
@IGABOI:

9. Patrz jak twój kolega, Maciek, ma dobre oceny. Czemu ty tak się nie uczysz?
10. Chcesz atlasy naukowe i dodatkowe książki? Po co ci? I co z tego, że Maciek ma? Ty nie jesteś Maciek.
  • Odpowiedz
@illneverfallinlove: jesteś tzw nex-gen boomerem
wydaje ci się że jesteś nowym pokoleniem bo pracujesz po angielsku i umiesz obsługiwać smartfon, a w rzeczywistości jesteś 1:1 tym czym twoi urodzeni w latach 60. rodzice, przesiąknięci komuną i strachem o byle gówno wyniesionym z lat 90
  • Odpowiedz