Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jaki USC który przyjmie mi wniosek o zmiane imienia? Byłem w #bydgoszcz i #torun, to nawet nie przyjeli do dalszego procedowania bo obecne imie nie jest "osmieszajace" gdzie wg ustawy z 2008 przesłanek jest więcej, a konkretniej (art4.2 ustawy z 2008) imie które jest uzywane, posługuje sie od kilku lat innym niz w dokumentach i chce w koncu to uzupełnić, a tu nawet wniosku nie chca przyjac, moze to nawet nie lepiej, bo i tak mam jedna szanse a skoro nie znaja ustawy to by odrzucili, ale moze ktos przechodził taki proces i poradzi w którym USC złozyc wniosek?
#usc #prawo #pytaniedoeksperta #imie #imiona

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d36a8daee6da000a9a7645
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania Jakie masz imię?


@runcek: Pewnie ma Janusz i się wstydzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak poważnie to nie mam pojęcia kiedy przyjmują taki wniosek o zmianę i kiedy odrzucają. Każdy powinien mieć prawo zmienić coś, co jest elementem jego życia, a na wybór czego nie miał imienia.

Tak więc Brajan, Ariel, czy jak ci tam, próbuj.
Ale że nie wpisałeś tego imienia to nie rozumiem
@runcek: podobno? przeciez pelno jest geraldow w polsce (stan na 2019: 173 sztuki). gerardow oczywiscie sa grube tysiace. zadnego bym nie zmienial.

ciekawe jakie to op ma imie, ze jest az tak wstydliwe. predzej sie zmienia nazwiska, bo z tymi to juz roznie bywa.

@ziemniag: waclaw zajebiste imie! po prostu wacek. jezeli ktos ma wiecznie dobry humor, to pasuje.