Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Yerba mate pobudza i sprawia że udaje się przetrwać dzień, a coś pomagającego przespać spokojnie cała noc? Mam bardzo płytki sen , często się budze w nocy mam problemy z zaśnięciem. Czy jest jakieś konkretne zieoe do picia które najlepiej odcinało by mnie na 7godzin?? Melatonina pomaga, ale tylko zasnąć, w nocy i tak się budze, do tego dochodzi potliwość i majaczenie przez sen. Chciałbym się obudzić raz wyspany chociaż.


#herbata #ziola #melisa #bezsennosc i może coś koledzy z tagu #yerbamate doradza #yerbamatewykopclub
d.....a - Yerba mate pobudza i sprawia że udaje się przetrwać dzień, a coś pomagające...

źródło: comment_1624473884rVWzkzFK9BZsY7w04T6rxo.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@d3lf1n: ja jestem uzależniony nawet od opaski na oczy, bez niej nie zasnę w życiu więc jakiekolwiek tabletki mnie uzależnia psychicznie pewnie w opór. Stąd pomysł na jakąś mega mocna melisę np.
  • Odpowiedz
@dzika_kaczka_bez_dzioba: spróbuj piankowe jednorazowe zatyczki do uszu. Mnie pies sąsiadów #!$%@?ł więc zaczęłam używać, a potem zauważyłam, że nawet jak nic nie szczeka to usypiam w nich jak dziecko. Jak jadę gdzieś to zawsze z zatyczkami bo łatwiej zasypiać wtedy w nowym miejscu.
  • Odpowiedz