Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zgłaszam się czwarty raz. Chcę rozkręcić swoje życie towarzyskie, byłby ktoś skłonny wyjść ze mną na zimnego browara? Rzeszów / Przemyśl - zgłaszać się.

#wykoppiwo #piwo #wykoppiworzeszow #rzeszow #przemysl #podkarpacie #wychodzimyzprzegrywu #przegryw #samotnosc #pijzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d31e7daee6da000a9a75b6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 9
OP: @sfermentowany: Dziękuję za zachęcanie innych użytkowników do nawiązania kontaktu z moją osobą.
@ImYourPastClaire: Mógłbym, ale nie mam konta na facebook-u. Zresztą moje konto i tak wyglądałoby podejrzanie, bo w rzeczywistości nie mam znajomych i tak czy siak - byłoby totalne puste. Wytłumacz dlaczego nie mogę ogłaszać się na wykopie.
@hejkatulenka666: Masz rację. Byłoby mnie wstyd.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Mógłbym, ale nie mam konta na facebook-u. Zresztą moje konto i tak wyglądałoby podejrzanie, bo w rzeczywistości nie mam znajomych i tak czy siak - byłoby totalne puste


@AnonimoweMirkoWyznania: ale Ty nie musisz się tam ogłaszać, możesz po prostu dołączyć do jakiegoś spotkania. Znajdź sobie jakąś grupkę tematyczną na fejsie w Twoim rejonie, może jakieś wypady na planszówki, może rower, rolki, czy jakieś kajaki, cokolwiek czym byłbyś choć trochę zainteresowany. Wyjście
ja bym sie chyba ze wstydu spalil jakby ktos znajomy zobaczyl na lokalnych grupkach ze daje takie ogloszenia. przypuszczam ze miras tez


@hejkatulenka666: przecież to nie chodzi o post typu "szukam przyjaciół" tylko o grupy gdzie np. ludzie się zbiegają aby pograć w gałę czy w planszówki.

Mógłbym, ale nie mam konta na facebook-u. Zresztą moje konto i tak wyglądałoby podejrzanie, bo w rzeczywistości nie mam znajomych i tak czy siak