Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zgłaszam się czwarty raz. Chcę rozkręcić swoje życie towarzyskie, byłby ktoś skłonny wyjść ze mną na zimnego browara? Rzeszów / Przemyśl - zgłaszać się.

#wykoppiwo #piwo #wykoppiworzeszow #rzeszow #przemysl #podkarpacie #wychodzimyzprzegrywu #przegryw #samotnosc #pijzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d31e7daee6da000a9a75b6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 9
  • Odpowiedz
OP: @sfermentowany: Dziękuję za zachęcanie innych użytkowników do nawiązania kontaktu z moją osobą.
@ImYourPastClaire: Mógłbym, ale nie mam konta na facebook-u. Zresztą moje konto i tak wyglądałoby podejrzanie, bo w rzeczywistości nie mam znajomych i tak czy siak - byłoby totalne puste. Wytłumacz dlaczego nie mogę ogłaszać się na wykopie.
@hejkatulenka666: Masz rację. Byłoby mnie wstyd.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
Mógłbym, ale nie mam konta na facebook-u. Zresztą moje konto i tak wyglądałoby podejrzanie, bo w rzeczywistości nie mam znajomych i tak czy siak - byłoby totalne puste


@AnonimoweMirkoWyznania: ale Ty nie musisz się tam ogłaszać, możesz po prostu dołączyć do jakiegoś spotkania. Znajdź sobie jakąś grupkę tematyczną na fejsie w Twoim rejonie, może jakieś wypady na planszówki, może rower, rolki, czy jakieś kajaki, cokolwiek czym byłbyś choć trochę zainteresowany. Wyjście
  • Odpowiedz
ja bym sie chyba ze wstydu spalil jakby ktos znajomy zobaczyl na lokalnych grupkach ze daje takie ogloszenia. przypuszczam ze miras tez


@hejkatulenka666: przecież to nie chodzi o post typu "szukam przyjaciół" tylko o grupy gdzie np. ludzie się zbiegają aby pograć w gałę czy w planszówki.

Mógłbym, ale nie mam konta na facebook-u. Zresztą moje konto i tak wyglądałoby podejrzanie, bo w rzeczywistości nie mam znajomych i tak czy siak
  • Odpowiedz