Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#przegryw ##!$%@? #kiedystobylo Jest tu jeszcze ktoś, kto siedzi na tagu od 2018? Pamiętam te czasy, aktywność kwitła, ale wielu chłopaków dobrych dostało bany, ale też z innych powodów opuścili tag i nastał marazm, pustka. Potem tag się podniósł i mimo wielu afer i banów dalej się trzymamy jakoś. Weterani #przegryw jesteście tutaj?
Pobierz o__p - #przegryw ##!$%@? #kiedystobylo Jest tu jeszcze ktoś, kto siedzi na tagu od 20...
źródło: comment_16243884717STXkFhKxbzLYtEcNQbrjp.jpg
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@staryalkus: typbezoszczednosci95 był przez długi okres aktywny jako troll, więc ten zakres jest dość szeroki, ale co do tego od patrycji chyba masz rację. Był jeszcze taki jeden co pisał ciągle wpisy, że żałuje że p0lka go nie chce i jest mu smutno, bo nie ma p0lki. Ja tak długo tu jestem, że pamiętam jeszcze czasy redpillowe na tagu, ale po krótkim czasie nadszedło objawienie blackpilla.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kennyooo: a miałeś jakieś wpisy charakterystyczne, bo niezbyt ciebie pamiętam, w zasadzie to mało kogo pamiętam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kennyooo: przegrany ciul coś mi świta, nadgarstki też ktoś wrzucał, eksperymenty, wojny tagowe mógłbyś podrzucić link do któregoś z twoich wpisów z 2018?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kennyooo: pamiętam to zdjęcie, możesz coś z tych eksperymentów albo wojen podlinkować, bo raczej takie rzeczy bardziej się zapamiętuje.