Wpis z mikrobloga

Jak sobie przypomnę jak zZa małolata kupowało sie auta za kilka tysięcy typu audi a4 b5 i potem publikowało sie zdjęcia z tym złomem na fb pt moja perełka czy moja ślicznotka i takie bzdety to aż mi wstyd xd albo bmw e46 i ciuchy pumy z logo bmw , smycze itp i wielki fan bmw xd oczywiście miłość do danej marki przechodziła w raz z poważna awaria i kupnem innego gruza. Dzisiaj widzę świat sie wiele nie zmienił i nadal na fb ludzie brandzluja sie starymi gownami, ale myślałem ze dotyczy to tylko małolatów a robią tak nawet stare dziady ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jeszcze lepsze jest jak zapytasz o klocki np do passata tdi i ktoś Ci odpisze , kwiii nie kupuj trw jedyne możliwe klocki to diamentowa seria Lux ultra hd , za jedyne 599zl u Andrzeja z sieradza , specjalnie robione pod 1.9 tdi. Auta za 3-4 tysiące i klocki wartości 20% samochodu , tak wyglądają współczesne grupy motoryzacyjne. Fajnie jest jedynie na grupach offroadowych, tam zupełnie inne podejście maja ludzie i o dziwo na grupach motocyklowych (również sportowych) rzadko spotykam sie z takim idiotycznym zachowaniem. #motoryzacja #heheszki #samochody
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a jeszcze lepsze jest jak zapytasz o klocki np do passata tdi i ktoś Ci odpisze , kwiii nie kupuj trw jedyne możliwe klocki to diamentowa seria Lux ultra hd , za jedyne 599zl u Andrzeja z sieradza , specjalnie robione pod 1.9 tdi. Auta za 3-4 tysiące i klocki wartości 20% samochodu


@calkowitybrakrozumu: Jest albo pakowanie 10k w g---o warte 2500, albo druga strona medalu pod tytułem "kupię używane
  • Odpowiedz
@aksal89: No a wystarczy wydawac całkiem ludzkie pieniądze i można to auto jakoś trzymać w ryzach ( mówię o elementach eksploatacyjnych, bo wiadomo ze w takich starych samochodach nigdy nei wiadomo kiedy obróci panewka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz