Wpis z mikrobloga

wiele można powiedzieć, ale debilem przecież nie jest.


@Bob-Omb: jest wręcz ponadprzeciętnie inteligentny, podobnie jak parę innych osób z najwyższego kręgu władzy, co z bólem trzeba przyznać. Idioci nie są w stanie utrzymać władzy po przypadkowej wygranie.
  • Odpowiedz
@EsteradThyssen: nawet jak ktoś pokaze to jakiemuś pisiorowi to wyznawca zaraz znajdzie jakieś wytłumaczenie dlaczego sam premier ma beke z TVP, albo stworzy jakąś własną interpretację tych uśmieszków Morawieckiego byleby tylko nie przyznać przed samym sobą że TVP ŁŻE.
  • Odpowiedz
@EsteradThyssen: Ja mam taką teorię, ze oni tam wszyscy to nie są tacy głupi.
Głupich to może jest może z 25% (np. Czarnek), ale po prostu trafiają do ludzi, którzy no, odstają od średniej IQ.

Na takiego np. Kaczyńskiego też można pluć i go szkalować, ale nikt mi nie wmówi, że nie jest zręcznym politykierem, który ma kwity na każdego, a nikt nie ma na niego ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
  • 11
Niemal czuję jego ból jak patrzę na to zdjęcie.


@Pierorzek Też mnie zawsze skręca z zażenowania, szczególnie że po taśmach wiemy jakim Morawiecki jest cynikiem
¯\(ツ)_/\(ツ)_/\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Czyli, chcecie powiedzieć że pisząc maila na morawiecki@gmail.com mamy bezpośrednie połączenie z Panem Premierem?


@Billy_Corgan: masakra, zwłaszcza biorąc po uwagę, że za darmo oddają obcym rządom tajemnice państwowe (°°
  • Odpowiedz
jest wręcz ponadprzeciętnie inteligentny, podobnie jak parę innych osób z najwyższego kręgu władzy, co z bólem trzeba przyznać. Idioci nie są w stanie utrzymać władzy po przypadkowej wygranie.


@papaj_21_37:

wiele można powiedzieć, ale debilem przecież nie
  • Odpowiedz
@niochland Oczywiście, że nie są głupi. Potrafią idealnie wczuć się w nastroje społeczne i doskonale wiedzą, jak na nich grać. Ludzie, którzy mają realne znaczenie w polityce są inteligentni, natomiast otaczają się posłusznymi idiotami, żeby nie robić sobie konkurencji. Idiota natomiast nigdy nie będzie niezależny, bo warunkiem jego obecności w rządzie są kwity na niego u odpowiednich osób.
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: jak jesteś totalnym kretynem, to tatuś CI nic nie pomoże. Co innego tatuś, który robi z Ciebie wójta gminy i umiesz ledwo pisać, a co innego jak masz być prezesem banku. Inna skala, trochę inny IQ mimo wszystko wymagane.
  • Odpowiedz