Wpis z mikrobloga

@Niggalke a możesz mi powiedzieć jak i gdzie się zacina i psuje? ;d Bo miałem przyjemność używać i jest to bardzo przyjemny karabinek, ani razu się nie zaciął, ani razu niż nie wypadło, nie odpadło, nie złamało
  • Odpowiedz
@Niggalke czytałem i oglądałem te testy. B--ń zalana olejem że ciekło to się nie ma co dziwić że się piach przylepił i się zacinała. Wystrzeliwanie niebotycznej ilości amunicji na raz też jest głupotą bo nikt w realnych warunkach nawet bojowych tak nie prowadzi ognia. Test z d--y i nierzetelny. Wystarczyło obsłużyć b--ń zgodnie z instrukcją do niej i wszytski było by git.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zielony_or: a wiesz o tym, że testy mają symulować warunki trudniejsze od standardowych, żeby wyznaczyć maksymalną przeciążalność danego urządzenia? Dlaczego crash testy pojazdów to stymulacja p---------a rozpędzonym samochodem w ścianę, a nie parkingowa stłuczka? Przecież to parkingowe stłuczki częściej się zdarzają i takie crash testy nijak mają się do normalnej sytuacji na drodze. Albo test łosia - ile razy łoś nagle wyskoczył Ci na drogę, no p------e...

Co za tym
  • Odpowiedz
@Niggalke w żadnych nawet najgorszych warunkach nikt z tego karabinka nie będzie wystrzeliwywal 30 magazynków pod rząd xD zapiaszczenie bronił też sobie nie wyobrazam- żołnierz będzie szedł sobie polem i nagle wpadnie do szybu naftowego, zaleje b--ń olejem a potem do piachu?!
Akurat crash testy są miarodajne mimo że zderzeń czołowych dużo nie ma. A losie wyskakują na drogę.
Ale nikt nie strzela tyłu magazynków pod rząd, ani nie smaruje broni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zielony_or: widziałeś żeby w warunkach drogowych jak prowadzisz samochód od tak ktoś p-------ł z dużą prędkością w ścianę? Przecież nikt tak nie robi
  • Odpowiedz
@Niggalke
Samochodem jest to prawdopodobne że ktoś straci panowanie nad kierownicą i uderzy w ścianę/przeszkodę. Strzelający z karabinka nie wywali 30 magazynków jeden po drugim, bo nie widzę zednej możliwości do tego. Nawet jakby musiał, to myślę miałby gdzie rozgrzanie lufy i celność broni.
Co do opisanych przez mosznera rzeczy- kolby się nie łamią, b--ń trzyma zero i się nie rozpada. A cioralem ją dość długo w skrajnych warunkach pogodowych.
  • Odpowiedz
widziałeś żeby w warunkach drogowych jak prowadzisz samochód od tak ktoś p-------ł z dużą prędkością w ścianę?


@Niggalke: kiedy ostatnio interesowałeś się crash testami samochodów? Bo takie testy, jak opisałeś, już dawno zostały zastąpione sytuacjami bardziej przypominającym realne warunki. Wystarczy wyszukać w Google Images.
sowiq - > widziałeś żeby w warunkach drogowych jak prowadzisz samochód od tak ktoś p-...

źródło: comment_1624370435Mn7ilAneqZmy4dGpxsdokl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sowiq: to jak często widzisz takie zdarzenia jak na obrazku? Przecież w normalnych warunkach, przy normalnym użytkowaniu pojazdu na drodze to się praktycznie nie dzieje
  • Odpowiedz
to jak często widzisz takie zdarzenia jak na obrazku?


@Niggalke: odpowiadam: osobiście nie widziałem na żywo ani jednego wypadku. Czego dowiodłeś?
  • Odpowiedz
@Niggalke: pytasz po co robi się testy zderzeniowe ze ścianą. Udowodniłem Ci (musiałem na obrazkach, ale mam nadzieję, że informacja dotarła), że Twoja teza jest błędna. A teraz odwracasz kota ogonem.

Czytałem Waszą wymianę komentarzy i mam zdanie podobne do @zielony_or. Ale już nie tyle chodzi mi o testowanie mokrego od oleju karabinka, co robienie porównania kilku różnych modeli, kiedy wszystkie pozostałe były zupełnie suche. Widziałeś w ogóle
  • Odpowiedz