Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@aleksander-sailor: bardzo wysokiej jakości argumenty – to że się czegoś nie nauczyłeś nie znaczy że to nie obowiązuje. Świadczy to jedynie o twoim niskim poziomie.

Poza tym mówienie do mnie per szur i jednocześnie negowanie konsensusu naukowego to jest jakiś wyższy poziom prawackiego dwójmyślenia.
  • Odpowiedz
@Alakecz: Ale jakie argumenty, mam dyskutować z twoimi zmyślonymi pojęciami? Konsensus naukowego? Czyjego? Organizacji skrajnie lewicowych które wydają gadzinówki o tym że biali ludzie to choroba?
Lecz sie szurze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@aleksander-sailor:

@Alakecz: Ale jakie argumenty, mam dyskutować z twoimi zmyślonymi pojęciami? Konsensus naukowego? Czyjego? Organizacji skrajnie lewicowych które wydają gadzinówki o tym że biali ludzie to choroba?

Lecz sie szurze.

@aleksander-sailor:

XDDD teraz to już padłem. Kolegą będzie pisał pracę o urojeniach to dam do ciebie kontakt, wyjaśnisz mu jak widzisz świat.
  • Odpowiedz
  • 1
@MichalMusicManiac temat wałkowany milion razy, płeć biologiczna i kulturowa to nie to samo.
A odnośnie Archeologii to nie wiem czy osoby interpłciowe nie różnia się czasem budową kości od mężczyzn i kobiet ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
UGA BUGA BO PŁEĆ TO CHDZI O TO ŻE PŁEĆ PSYCHICZNA A NIE FIZYCZNA A WOGULE TO PŁEĆ=/=PŁEĆ PRAWAKU

Hm, co? Że płeć od wieków znaczyła tylko to, że np. słowo piłka jest żeńskie, a słowo kot - męskie?
Nie nie nie, to chodzi o wymyślanie sobie nowych zaimków.
Rola społeczna? Nie znam. A tak w ógole to jak lubisz zajmować się domem to znaczy że masz cechy kobiece i może powinieneś
Maister37 - UGA BUGA BO PŁEĆ TO CHDZI O TO ŻE PŁEĆ PSYCHICZNA A NIE FIZYCZNA A WOGULE...

źródło: comment_1624361058lSauYYY4T4KEFaAT2Dy1hZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Piterowsky: ja p------e jakie solidne argumenty powinszować. Jak ktoś was prosi żeby używać końcówek jakie on uważa to mu w twarz plujecie, ale jak można komuś szczeniacki argument wygarnąć to nagle sobie przypominacie.


Nazywam go wojownikiem bo z tego co kojarzę były przypuszczenia po imieniu, że częściej było nadawane mężczyzną, aczkolwiek jakby wstał i poprosił żeby mówić do niego np. wojowniczka to nie widzę problemu.

@Alakecz: oo już
  • Odpowiedz
@Alakecz: Jaka bajka? Sam mówisz, że miał cechy jednej z dwóch, ale to nadal znaczy (sam powiedziałeś obu, a nie 70), że są tylko dwie. To, że ktoś może być Hermafrodyta nie znaczy, że jest helikopterem Apache jak to na twitterze dzisiaj mówią.
  • Odpowiedz
@MichalMusicManiac: dokładnie tak jest. Ostatnio zastanawiałam się jak wyglądałaby antropologia sądowa gdyby trzeba było opisać płeć, która za życia określały się te szczątki. Bo nie wiem czy wiecie, ale choćby facet za babę się przebierał, obciął sobie kutasa, dorobił c---i i w dokumentach zmienił nazwę plci, to i tak kości powiedzą prawdę,że to facet był xd i nie ma c---a żeby to zmienić.
  • Odpowiedz