Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 319
@MichalMusicManiac: fajnie szkoda że nie. Płeć zwłok ocenia się wedle wielu kryteriów, nie zawsze jest to jednoznaczne określenie, non stop są jakieś doniesienia o zwłokach ludzi z cechami obu płci, np. ja kojarzę wojownika norweskiego(jako pół roku temu chyba) który miał ceny płciowe pół na pół nie dało się określić.

Ale dalej żyjcie sobie w bajce że płeć to taka prosta sprawa #!$%@? albo #!$%@? hehe.
Alakecz - @MichalMusicManiac: fajnie szkoda że nie. Płeć zwłok ocenia się wedle wielu...

źródło: comment_1624351587v2CQQWQvkVwdrt0zYxcKrj.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
@Piterowsky: ja #!$%@? jakie solidne argumenty powinszować. Jak ktoś was prosi żeby używać końcówek jakie on uważa to mu w twarz plujecie, ale jak można komuś szczeniacki argument wygarnąć to nagle sobie przypominacie.

Nazywam go wojownikiem bo z tego co kojarzę były przypuszczenia po imieniu, że częściej było nadawane mężczyzną, aczkolwiek jakby wstał i poprosił żeby mówić do niego np. wojowniczka to nie widzę problemu.
@Alakecz:

to że nie są większością nie znaczyło że można uznawać że ich nie ma.


Racja, z tym że osób z podobnymi zaburzeniami rodzi się około 0,57/10 000 osób, to sporo mniej niż 1% (źródło) - większości ludzi pewnie nie pozna nikogo takiego przez całe życie. Po prostu ciekawi mnie wniosek z zapostownej przez ciebie grafiki, że cechy drugorzędne zostały uznane za "niepewne".

non stop są jakieś doniesienia o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@AnimusAeger999: oczywiście ja nie neguje że osób urodzonych zaburzonymi cechami płciowymi jest bardzo nikła liczba (przykład 99:1 miał tylko obrazować problem).

Ja neguję mem użyty do nękania tych ludzi, który z resztą jest kłamstwem, bo w pracach naukowych podaję się płeć o ile jest pewna, a w przypadku nieścisłości podaje się jakie one są _ergo_ w wykopaliskach też znajdowane są osoby niebinarne, rzadko bo rzadko ale są zgodnie z
@MichalMusicManiac: nie.

Jeden z nich był inny niż wszystkie. Złożona w grobie osoba miała nie więcej niż 25 lat i, co ciekawe, najprawdopodobniej była androgyniczną – kości czaszki wskazywały na cechy męskie, natomiast kości miednicy na cechy żeńskie. Zmarły mógł być hermafrodytą, co, jak zwracają uwagę archeolodzy i historycy, mogło przypieczętować jego los i być powodem pośmiertnego zbezczeszczenia i rozczłonkowania jego szczątków.


https://supernowosci24.pl/sladami-sanockich-wampirow/