Wpis z mikrobloga

Byłby ktoś zainteresowany wykresem w excelu, jak kształtuje się poziom czystości amfetaminy? Najczęstsze dosypki itd Przebadałem grubo ponad 100 próbek z amfa. Na wszystko mam papiery - metoda badania UHPLC-DAD-MS Ultra-High-Performance Liquid Chromatography, Diode-Array Detection, Mass Spectrometry
#narkotykizawszespoko
Pobierz w.....8 - Byłby ktoś zainteresowany wykresem w excelu, jak kształtuje się poziom czys...
źródło: comment_1624296612gngm5F369ZuX645QeDinlC.jpg
  • 29
@Permanentna_Zielonka: 80% próbek było kupione na tutejszym rynku, ale trzeba wziąć poprawkę że pewnie połowa z tych 80% była z PL ( ͡° ͜ʖ ͡°) Np ta z efedryna była z PL :) ale tak na oko wiekszość tak samo jest 15-25% fety 40-60% koffeiny. Najmniej w próbce było 0,67% a najwięcej 66,8%
@Permanentna_Zielonka: Co chcesz??( ͡° ͜ʖ ͡°) praktycznie zbliżył się do kresu czystości jaką można osiągnąć robiąc fete w garazu u zdzicha na wiosce. Więcej to tylko lab, i sztuka kosztowałaby minimum 100/200zl.

Ten 66,8% był reklamowany na DM jako 85%. Najbardziej polecany sprzedawca od zawsze. Tip: Wali w #!$%@? z wysyłką i długo się czeka, wysyła z PL, ale nie gada po polsku.
Dobra ja się zabieram za ogarnięcie tego wszystkiego. Ale jeszcze jedna rzecz napisze, na pierwszym zdjęciu. Mix fety, kofeiny i efedryny jest mocno kardio toksyczny i żebym uważał. Dalej tam jest odpowiedź na moje pytanie - Czysta feta nie powinna cie nawet zaboleć w nosie, ale jak jest czysta i boli? To może być skazona patogenami jakimiś. Nie jest to jakoś wcale nieprawdopodobne, pic rel( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz w.....8 - Dobra ja się zabieram za ogarnięcie tego wszystkiego. Ale jeszcze jedna rze...
źródło: comment_16242993162KL1EdyLDEd0nRumXgiiWy.jpg