Wpis z mikrobloga

Kurde ( ͡° ʖ̯ ͡°) zawaliłam bardzo.

Dałam (przez stres) swój numer telefonu chłopakowi, który do mnie podbił. Problem jest taki, że nie jest w moim typie absolutnie ()


W skrócie: napisał, odpowiedziałam po dwóch dniach (bo zajob życiowy). Pisał teraz przez weekend, ale nie miałam czasu ani siły odpisać.
I teraz.
Jak mu powiedzieć, że "sory ale mam obecnie taki zapierdziel na wszystkich możliwych frontach życiowych, że nie mam czasu na spotkania/randkowanie?" ()
Poza oczywistym "sory, ale wolę kobiety" ( )
Jest mi naprawdę mega głupio w tej sytuacji ( ͡° ʖ̯ ͡°) mogłam w ogóle nie dawać numeru, spierdzielić od niego przy pierwszej okazji () ale się zestresowałam, no i zrobiłam głupotę.
#mirabelkopomusz chyba, bo ja nie wiem jak to ugryźć. Tak po prostu?
  • 34
  • Odpowiedz
@Lucifer__Morningstar: polecam się nauczyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ostatnio słuchałam sobie sprawy laski co miała stalkera i została przez niego zamordowana (historia prawdziwa, z Niemiec). Laska była dla kolegi z pracy cały czas miła, do niej zarywał, a ona udawała dobra koleżankę i nigdy mu nie powiedziała #!$%@?. No i koleś się tak nakręcił, że w końcu ją zabił. W końcowej fazie nawet jej GPS na auto
  • Odpowiedz
@Lucifer__Morningstar: w sumie czemu zakładasz, że będziesz go musiała zablokować albo coś, gdyby ktoś mi napisał, że przeprasza, ale nie ma czasu na spotkania, to chyba jasny sygnał, że to koniec znajomosci póki co. Chyba nie wszyscy są takimi desperatami, żeby ludzi nękać ;)
  • Odpowiedz