Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SmacznyPies: ja w nocy tak o 1 czy coś na pustych rondach jeżdżę w lewo czasem dla jaj.
Jak puste rondo i nie ma wysepki to jadę przez środek np w Sosnowcu jest takie.
Jak droga ciulawa i nic nie jedzie to jadę środkiem bo szkoda mi auta.
Przepisy to bardziej wskazówki niż dokładne wytyczne.
  • Odpowiedz
  • 4
@SmacznyPies regularnie mi się to zdarza, nawet nie tylko przy zawracaniu, przy skręcie w lewo na rondzie też się zdarza xd
po prostu fajne uczucie jak tak się zrobi xD polecam każdemu spróbować tak samo jak mijanie wysepek z lewej strony albo zawracanie na skrzyżowaniu nawet nie na środku skrzyżowania tylko przejeżdżając przez pasy xD
  • Odpowiedz
no dobra kodeks to swoją drogą. Ale jak nikogo nie ma na rondzie, to co to komu przeszkadza?


@SmacznyPies: Jak cię przypadkowy przechodzeń nagra przez przypadek a potem dla beki pójdzie zgłosić na policję to tez się będziesz tak tłumaczył? XD
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: są do dupy, bo trwają dużo dłużej i występuje w nich szansa na przeszkodzenie uczestnikowi ruchu poruszającemu się zgodnie z przepisami. Serio nie obwiniaj innych o to, że #!$%@? logikę:D
  • Odpowiedz
@malinq: ja również serdecznie pozdrawiam i wielu bezpiecznych kilometrów życzę!

PS. jestem za tym aby piesi przechodzili na przejściach sterowanych tak jak ma to miejsce np. w UK czyli mogą przejść na czerwonym na własną odpowiedzialność
  • Odpowiedz